brodiro

Zadomawiam się
Zwyczajnie podczas zamówienia auta.

W pierwszym kroku konfigurujesz auto jakie chcesz, podajesz swoje dane i robisz przelew na 1200 zł.

W drugim kroku, już po zamówieniu, uzupełniasz dane o płatności na swoim koncie Tesla. Masz tam do wyboru gotówkę, leasing w Tesli i leasing zewnętrzny.

Po wybraniu leasingu zewnętrznego musisz podać jaki bank będzie tego leasingu udzielał. Po wpisaniu nazwy reszta danych banku uzupełnia się sama. W sumie tyle.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Zwyczajnie podczas zamówienia auta.
Dla mnie w tym zamawianiu nie ma nic zwyczajnego, jest za to zaprzeczenie tej zwyczajności.
W pierwszym kroku konfigurujesz auto jakie chcesz, podajesz swoje dane i robisz przelew na 1200 zł.

W drugim kroku, już po zamówieniu, uzupełniasz dane o płatności na swoim koncie Tesla. Masz tam do wyboru gotówkę, leasing w Tesli i leasing zewnętrzny.
Ja już widziałem opcję wyboru gotówka/leasing (i żadnej innej) przed wpłatą kasy.....
To gdzie i kiedy ten leasing zewnętrzny się wybiera?

P.S.
Rozumiem że nie można po złożeniu zamówienia zmienić podmiotu, czyli z góry trzeba wiedzieć na jaką firmę ma być auto?
 
Last edited:

pluto

Pionier e-mobilności
Tutaj ;)
 

termipl

Nowy na Forum
Wczoraj próbowałem się dodzwonić do salonu niestety bez skutecznie ale zadzwoniłem do serwisu tesli zapytałem jak mam potraktować smsa mówiącego że dostawa tesli jest już blisko powiedziano mi że to taka zabawa tesli pod tytułem ciepło cieplej zimno zimniej jak na taką futurystyczną firmę to to jest dość niepoważne zachowanie...
 

brodiro

Zadomawiam się
Wczoraj próbowałem się dodzwonić do salonu niestety bez skutecznie ale zadzwoniłem do serwisu tesli zapytałem jak mam potraktować smsa mówiącego że dostawa tesli jest już blisko powiedziano mi że to taka zabawa tesli pod tytułem ciepło cieplej zimno zimniej jak na taką futurystyczną firmę to to jest dość niepoważne zachowanie...
Ja ostatnio próbowałem przez 1,5h. Położyłem sobie telefon gdzieś z boku i leciała muzyczka... Raczej bez szans na razie, może jak się ogarną z tą falą zamówień po obniżkach. W zasadzie chyba nie ma żadnego sposobu na kontakt w tym momencie.
 
Top