pluto

Pionier e-mobilności
Są produkowane i tu i tu.
Na rynek Europejski Y LR z czarnym w wnętrzem idą z Berlina, chodź pojawiły się informację że auta z białym wnętrzem też były obecne w GF Berlin.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Jeden z placów przy Giga Shanghai - wyczyszczony z aut :)

Po 8 dniowym przestojem fabryki związanym z Chińskim Nowym Rokiem, miejmy nadzieję że na dniach znów pojawią sią auta przygotowane do wysyłki i tym razem będą także dla Polski.

FnpvT0gaAAA_WoM.jpeg
 

Chris

Posiadacz elektryka
Wczoraj zaraz po publikacji zniżek zamówiłem Y quicksilver long range. Dzisiaj dostałem vin i fakturę😉🤔🫣. Vin po zalogowaniu na stronie sie pojawia, a najlepsze że jest informacja że całoś ć kwoty opłacona 😱😅. Szacowana dostawa miała być marzec maj. Czyżby wyprzedawali auta które mają na placu?
Widać loteria, ja zamówiłem też 13.01 Y quicksilver LR na kołach 19 i do tej pory nie ma VIN, pokazuje tylko dostawa marzec - maj. Dostałem też tego sms, jak inni, że odbiór ma być wkrótce (luty - marzec). Przynajmniej ktoś odpisał z Tesli do leasingu i wiem kto zajmuje się moim zamówieniem.
 

Deseteral

Nowy na Forum
Dzień dobry w nowym tygodniu :)
Statek Sea Hellinis ma wpłynąć dzisiaj do portu Koper. Dostał ktoś dla zamówienia z Chin numer VIN?
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Dzień dobry w nowym tygodniu :)
Statek Sea Hellinis ma wpłynąć dzisiaj do portu Koper. Dostał ktoś dla zamówienia z Chin numer VIN?
Wydaje mi się, ze jest bardzo mało aut na Polskę w SEA Hellinis
 
Top