Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Dostałem 20.01 z tego co pamiętam
Dlatego napisałem, ze niewiele na Polskę może być, bo jednak pare osób ma :)

Szanghaj miał teraz teraz 8 dni przerwy i dopiero dzisiaj wrócił do prac wiec powinno coś ruszyć w lutym jeżeli chodzi o wysyp numerów VIN
 

Antek_amb

Nowy na Forum
Właśnie zamówień Y LR biała w podstawie, była jako auto "od ręki". Jak to teraz będzie dalej wyglądało? Napisane, że się ze mną skontaktują. Auto będzie na letnich oponach pewnie... Co z zimowkami? Mogę se jakieś kupić i wziąć ze sobą na odbiór ale gdzie to zmienić?
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Właśnie zamówień Y LR biała w podstawie, była jako auto "od ręki". Jak to teraz będzie dalej wyglądało? Napisane, że się ze mną skontaktują. Auto będzie na letnich oponach pewnie... Co z zimowkami? Mogę se jakieś kupić i wziąć ze sobą na odbiór ale gdzie to zmienić?
Jak wyślesz wcześniej do nich opony zimowe z naklejka Twojego numeru VIN to Ci zmienia
 

pawelt

Zadomawiam się
Dlatego napisałem, ze niewiele na Polskę może być, bo jednak pare osób ma :)

Szanghaj miał teraz teraz 8 dni przerwy i dopiero dzisiaj wrócił do prac wiec powinno coś ruszyć w lutym jeżeli chodzi o wysyp numerów VIN
Jeśli tam auta z lini zjeżdżają średnio co 30 sekund to powinni w godzinę wyprodukować wszystko co do Polski :)
 

SylB

Fachowiec
Właśnie zamówień Y LR biała w podstawie, była jako auto "od ręki". Jak to teraz będzie dalej wyglądało? Napisane, że się ze mną skontaktują. Auto będzie na letnich oponach pewnie... Co z zimowkami? Mogę se jakieś kupić i wziąć ze sobą na odbiór ale gdzie to zmienić?
Na stronie Tesli po zalogowaniu albo w apce, masz to napisane (na samym początku) na jakich oponach wyjedziesz.
I to jest chyba w sekcji, co dalej po zamówieniu. :)
 

huvvy

Zadomawiam się
Z grupy na FB wychodzi że niezły młyn w Ząbkach i zlewają leasingi.
Jak tam u was? Komuś coś ruszyło do przodu oprócz VINu?
 

brodiro

Zadomawiam się
Z grupy na FB wychodzi że niezły młyn w Ząbkach i zlewają leasingi.
Jak tam u was? Komuś coś ruszyło do przodu oprócz VINu?
Jaką grupę FB sprawdzasz?

Ja mam leasing zewnętrzny na RWD - brak przewidywanej daty dostawy, brak Vin, opiekun napisał jednego maila zaraz po zamówieniu i od tego czasu na żadne moje maile nie odpowiada a dodzwonić się też nie da... Mogę tylko potwierdzić - zlewają leasingi na to wygląda. Jak coś się u mnie zmieni to dam znać.
 
Top