zibizz1

Pionier e-mobilności
Git. Jedyne słuszne.
Jak chodzisz jak panienko tylko po odśnieżonych zamiecionych betonach w mieście to w pełni wystarczają.
Ale jak jest dużo śniegu to przesiąkają i piasek latwo z nich zlatuje dookoła. Ja tam dokupiłem takie porządniejsze żeby łatwo wyrzucić piaskownicę która mi się robi w środku.
 

Piotr Paweł

Zadomawiam się
A co to jest potwierdzenie osobiste? Czemu musiałeś jechać do salonu?
Osobista wizyta wynikała z odmowy odbioru auta w grudniu 22. Otrzymałem wówczas (pomimo braku Vinu) propozycję natychmiastowego odbioru i ją odrzuciłem. Będąc w Warszawie potwierdziłem zamówienie i otrzymałem potwierdzenie sprzedawcy o odblokowaniu mojej rezerwacji, która sztywno trzymała postęp zamówienia do 1 lutego. Wybrałem Kolor szary Midnight Silver i hak.
 

ducarider

Posiadacz elektryka
Jak popatrzeć na te sposoby wydawania samochodów to widzę, że FIFO nie obowiązuje. Pojawiają się samochody do natychmiastowej sprzedaży mimo tego, że te same konfiguracje są zamówione.
Moja zamówiona 18.01 Biała MYLR z Hakiem. Są takie 3 sztuki.
Do jednej by trzeba dołożyć hak. Od dwóch odciąć AP.
Do dzisiaj nie mam VIN, zapłata gotówką czyli decyzja leasingowa odpada.
Hmmm, dziwne.
Powinni wydawać jak najszybciej. 1) nie mają placu, 2) mają od razu pieniądze.
Pokrętna logika ale pewnie ktoś nad tym myślał.
Ale widać ssanie siadło, zrozumiałe (modele gotowe do zakupu). Za 270K można wszystko kupować.
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Jak popatrzeć na te sposoby wydawania samochodów to widzę, że FIFO nie obowiązuje. Pojawiają się samochody do natychmiastowej sprzedaży mimo tego, że te same konfiguracje są zamówione.
Moja zamówiona 18.01 Biała MYLR z Hakiem. Są takie 3 sztuki.
Do jednej by trzeba dołożyć hak. Od dwóch odciąć AP.
Do dzisiaj nie mam VIN, zapłata gotówką czyli decyzja leasingowa odpada.
Hmmm, dziwne.
Powinni wydawać jak najszybciej. 1) nie mają placu, 2) mają od razu pieniądze.
Pokrętna logika ale pewnie ktoś nad tym myślał.
Ale widać ssanie siadło, zrozumiałe (modele gotowe do zakupu). Za 270K można wszystko kupować.
Jak sam napisałeś: przy każdej trzeba coś zmodyfikować i dla Tesli to nie jest Twoja konfiguracja.
 
Top