Pepek

Posiadacz elektryka
Udało mi się dodzwonić do Tesla. Godz.13:10 od razu bez czekania. Pani Anna.
Info: Wydawanie aut 21….31 marca (Szanghaj) Y rwd biały (bida opcja)

Niezbyt fajne info: nie ma możliwości naładowania auta, starają się, ale… ładowarka jest w Wawie lub Łodzi 😀
Postarają się…
No mi ok. południa dziś pani Anna właśnie mailowo odpowiedziała w sprawie proformy na leasing, więc jakiś kontakt znowu jest i terminy odbioru też właśnie podawała po 20-tym. Generalnie IMO nie ma co panikować i na siłę tam dzwonić, bo to wydaje mi się chyba najbardziej czasochłonny dla nich (i najmniej lubiany) kontakt, a zwłaszcza gdy są tak zawaleni gruzem jak obecnie. ;)

A co do naładowania - już to widzę jak będą hurtem wszystkim wydawać z 10% baterii i wszyscy spotkamy się zapoznawczo na najbliższej ładowarce. :D
 
Last edited:

KrzysztofFly

Moderator
A co do naładowania - już to widzę jak będą hurtem wszystkim wydawać z 10% baterii i wszyscy spotkamy się zapoznawczo na najbliższej ładowarce. :D
Moja przy odbiorze miała z tego co pamiętam 39%, powiedzieli wprost, że przy tej ilości wydań nie są w stanie naładować samochodów. Oni je w locie na bieżąco przygotowują (mycie, itp.). Ja swoją ładowałem po drodze do domu na GW w Malinowym Bzyku, no ale tam wtedy działało tylko jedno złącze (teraz już chyba problem jest rozwiązany)
Zapewne problem by rozwiązał zestaw z 2-4 SC pod salonem, człowiek podpiął by się na kilkanaście minut, przy okazji poustawiał sobie kierownicę, lusterka fotele, sparował telefon, lekko zapoznał z obsługa samochodu i odjechał po 20-30 minutach przyzwoicie podładowany ;).
 

Piti

Zadomawiam się
W Walentynki kiedy odbierałem, na moją prośbę naładowali do 100%. No ale to było święto.
No ja tez poprosiłem grzecznie o naładowanie… Ale odpowiedz była: „nie obiecuje, raczej tak zostanie jak przyjedzie”

Ciekawe ile dziennie sztuk wydają ?

Ile będą wydawać dziennie po 20-tym ?

Moim zdaniem największy kocioł będzie 30/31 marca - koniec kwartału i napinka w Tesli.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Jest ktoś kto zamawiał w okolicach 10 lutego YLR i ma VIN?
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Czy ktoś próbował już kiedyś przenieść odbiór do Niemiec?
 

Lupus

Posiadacz elektryka
Prawdopodobnie ostatni w tym kwartale transportowiec GRAND RUBY załadował Tesle na eksport.
Zgodnie z planami Tesli, w połowie lutego fabryka w Szanghaju zakończy dostawy zagraniczne w tym kwartale i przejdzie do produkcji głównie na rynek chiński. Jednocześnie przed końcem lutego fabryka w Szanghaju przeprowadzi modernizacje linii produkcyjnej partiami, aby przygotować się do nowego Modelu 3, który ma być dostarczony na rynek chiński w trzecim kwartale.

View attachment 8961

Ciekawe czy na statek wjeżdżąją same, czy z kierowcą.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Oczywiście że z kierowcą :)
Poniżej filmik z przykładowym załadunkiem Tesli - busiki krążące co jakiś czas zabierają kierowców (panowie w błękitnych fartuszkach) ze statku na plac załadunkowy.

 
Top