Piti

Zadomawiam się
Udało mi się dodzwonić do Tesla. Godz.13:10 od razu bez czekania. Pani Anna.
Info: Wydawanie aut 21….31 marca (Szanghaj) Y rwd biały (bida opcja)

Niezbyt fajne info: nie ma możliwości naładowania auta, starają się, ale… ładowarka jest w Wawie lub Łodzi 😀
Postarają się…
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Udało mi się dodzwonić do Tesla. Godz.13:10 od razu bez czekania. Pani Anna.
Info: Wydawanie aut 21….31 marca (Szanghaj) Y rwd biały (bida opcja)

Niezbyt fajne info: nie ma możliwości naładowania auta, starają się, ale… ładowarka jest w Wawie lub Łodzi 😀
Postarają się…
Pod ten numer dzwoniłaś +48 22 292 22 42 ? U mnie od razu zrzuca, że nie mogą odebrać telefonu i żeby wysłać email.
 
Last edited:

Piti

Zadomawiam się
Pod ten numer dzwoniłeś +48 22 292 22 42 ? U mnie od razu zrzuca, że nie mogą odebrać telefonu i żeby wysłać email.
Tak, pod ten numer się dodzwoniłam!
Od razu miałem połączenie… Pani Anna potwierdziła dane, wysłała fakturę końcową (nie ProForma), przekazała datę odbioru 21….31 marca (na fakturze jest 22.03)
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Tak, pod ten numer się dodzwoniłam!
Od razu miałem połączenie… Pani Anna potwierdziła dane, wysłała fakturę końcową (nie ProForma), przekazała datę odbioru 21….31 marca (na fakturze jest 22.03)
Chyba mam pecha - bo po wybraniu 2 (dział sprzedaży) od razu zrzuca :-(
 

Piti

Zadomawiam się
Tak, pod ten numer się dodzwoniłam!
Od razu miałem połączenie… Pani Anna potwierdziła dane, wysłała fakturę końcową (nie ProForma), przekazała datę odbioru 21….31 marca (na fakturze jest 22.03)
A co chcesz się dowiedzieć ? Tu wszystko jest na tym forum, nawet gdzie jest prawdopodobnie statek z RWD 😀
 

kamils48

Nowy na Forum
hmmm,Zamówiłem w styczniu YLR czarny i wczoraj dostalem VIN. Samochód jest z Chin.wolalbym z NIemiec :D
a podobno MYLR sa tylko z NIemiec????
 
Top