Maxxxx

Zadomawiam się
Jezeli chodzi o quicksilvera, to dzis tesla zaktualizwala przewidywana dostawe mojego LR z Marca na 15 czerwca - 30 sierpnia ( NL), dramat
ale może załapiesz się na czujniki parkowania ? :) nowy komputer? :) teraz to co wydają to trochę "golasy". Te czujniki parkowania mnie bolą jak cholera, a też mam zamówionego Y LR. Aktualnie jeżdzę autem z czujnikami i je wyłączam żeby zobaczyć jak to będzie. I cięzko tak dokladnie wyczuć odległośc przodem od przeszkody, za duży margines zostawiam z obawy o zarysowanie. Gdyby nie to to bym naciskał na odbiór jak najszybciej. A tak przyglądam się i jak zobaczę światełko w tunelu to poczekam . :)
 

Chris

Posiadacz elektryka
TMY LR Quicksilver zamówiony 13.01 i nic, cisza, chyba poczekamy kilka miesięcy...
 

Piti

Zadomawiam się
ale może załapiesz się na czujniki parkowania ? :) nowy komputer? :) teraz to co wydają to trochę "golasy". Te czujniki parkowania mnie bolą jak cholera, a też mam zamówionego Y LR. Aktualnie jeżdzę autem z czujnikami i je wyłączam żeby zobaczyć jak to będzie. I cięzko tak dokladnie wyczuć odległośc przodem od przeszkody, za duży margines zostawiam z obawy o zarysowanie. Gdyby nie to to bym naciskał na odbiór jak najszybciej. A tak przyglądam się i jak zobaczę światełko w tunelu to poczekam . :)
Tak ciężko zaparkować 0,5 metra od ściany ?
Sorki, ale naciskać to sobie możesz przyciski na pilocie tv. Przecież nic nie możesz zrobić TYLKO GRZECZNIE CZEKAĆ. To tesla ! Będzie auto, to będzie - a jak nie to czekaj…. Kiedyś dostaniesz.
 

300ps

Zadomawiam się
A o co chodzi z tym brakiem czujników? W sensie z przodu tylko na czuja się jeździ czy jak? No bo rozumiem ze z tylu kamera…
 

pluto

Pionier e-mobilności
W październiku zlikwidowali w nowych autach czujniki ultradźwiękowe z przodu i z tyłu auta - miał zastąpić nowy system oparty na kamerach ale, do tej pory nowe auta 3 i Y nie posiadają żadnych systemów mierzących dystans od przeszkód lub wykrywające jakiekolwiek przeszkody.
Obecnie jeździe się tylko na czuja.
Mają to naprawić zdalnie ale kiedy to nikt nie wie - może być już za miesiąc lub za rok.

 
Last edited:

piotr_ev

Fachowiec
W październiku zlikwidowali w nowych autach czujniki ultradźwiękowe z przodu i z tyłu auta - miał zastąpić nowy system oparty na kamerach ale, do tej pory nowe auta 3 i Y nie posiadają żadnych systemów mierzących dystans od przeszkód lub wykrywające jakiekolwiek przeszkody.
Obecnie jeździe się tylko na czuja.
Mają to naprawić zdalnie ale kiedy to nikt nie wie - może być już za miesiąc lub za rok.

no właśnie, a cybertruck z nowym HW4 ma kamerę w przednim zderzaku. rozumiem, że to zupełnie inny rozmiar pojazdu, ale chyba coś tam jest na rzeczy, że tak się z tym opóźniają w S3XY.
 

termipl

Nowy na Forum
Jak rozmawiałem z ząbkami to mi powiedzieli że dostawa z Berlina ma być teraz przez 2 tyg bo później mają dostawę ze statków no to zobaczymy czy się potwierdzi.
 
Top