mm-tesla

Posiadacz elektryka
Wiecie może ile wcześniej podają dokładny termin odbioru? Ile dni przed odbiorem jak już wszystko opłacone w tesli?
no przed chwilą ktoś pisał, że dziś mu 22 marca zaproponowali, ale to pewnie jakiś właśnie transport z Chin, na który czekają.
 

Piti

Zadomawiam się
Żeby było kompletnie z cenami modelu Y to poniżej Chiny:

View attachment 9222

Model Y RWD - jakieś 168 tyś. zł w przeliczeniu
Model Y LR - niewiele ponad 200 tyś zł
Model Y Perf - ok. 232 tyś. zł
Tak więc Tesla ma jeszcze sporo miejsca na obniżki cen w Europie :)
+ VAT ?
Y RWD.
Ja dziś dostałem elektroniczną fakturę końcową na koncie i wiadomość z TNT na email zapowiadającą przesyłkę kurierską z Tesli (zapewne dokumenty do rejestracji). Na fakturze mam odbiór na 22 marca.
tez mam 22.03 - może się spotkamy jeśli dopasujemy godziny przyjazdu 😀
 

Piti

Zadomawiam się
no przed chwilą ktoś pisał, że dziś mu 22 marca zaproponowali, ale to pewnie jakiś właśnie transport z Chin, na który czekają.
Nie, nie… to tylko data wpisana na fakturze. Wcale odbiór nie musi być 22.03.
Wydawanie aut z Chin 22.03-31.03 to usłyszałem tel. od p. Anny G.
 

Piti

Zadomawiam się
Ile płacicie za OC/AC/Assist ?
Ma już ktoś wycenę końcową ?
Czy ktoś ma gdzie indziej niż pezetu ?

Chciałbym porównać co mi oferują…
 

nabrU

Pionier e-mobilności
już wiele razy się okazywało, że coś co teoretycznie wygląda za granicą na super tanie po sprowadzeniu do UE i zapłaceniu podatków takie tanie nie jest

Ale ja nie chcę nic sprowadzać. Twierdzę tylko, że Tesla (i inni pewnie też) ma wciąż pole do popisu z ceną. Z GF Berlin też cło i VAT trzeba płacić w UE? Wiem, zaraz powiesz, że koszty produkcji większe w Berlinie...
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Ale wyliczenia tego nie potwierdziły.

Nie muszą ;) Mam nadzieje, że niedługo potwierdzą to kolejne niższe ceny na stronie Tesla.com (albo dodatkowe promocje)
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Ile płacicie za OC/AC/Assist ?
Ma już ktoś wycenę końcową ?
Czy ktoś ma gdzie indziej niż pezetu ?

Chciałbym porównać co mi oferują…
PZU miało chyba najtaniej,poniżej 2% za cały pakiet z dobrą historia ubezpieczonego
 

ducarider

Posiadacz elektryka
Oczywiście, że dzisiaj ID.3 byłoby drożej niż moje 343 funty/m-c. Ale wciąż taniej (choć niewiele) niż taka np MY RWD przy moich oryginalnych warunkach wynajmu (zero płaty własnej, 2 lata, przebieg 8k mil/rok, zresztą już dawno przekroczony ;)):

View attachment 9214

View attachment 9215

Choć po prawdzie takiej 'krowy' :p jak MY nie potrzebuję (a TM3 sedan odpada) i pewnie wybrałbym coś jak niżej zamiast ID.3 (choć byłoby brak matrixów w Bornie, ale HUD może by mnie wyleczył z rozpaczy :p):

View attachment 9219

Sorki Teslarze za off-topic, ale Adaś mnie wyciągnął 'do tablicy'...
Jaka dopłata za kilometry nad umowę ?
 
Top