termipl

Nowy na Forum
Hey ja dzisiaj dostałem numer vin Model Y Performance, w apce było info czy chce zaakceptować dostawę nowego modelu bez ultra sonic sensors, zgodziłem się i teraz napisane jest że ktoś się ze mną skontaktuje, przewidywany czas dostawy nadal ten sam: Luty-Kwiecień 2023 😅

A i jako dalsze kroki to chcą żeby opłacić już całość
Zazdroszczę u mnie na razie cisza z moim Y Performance termin w apce sty-mar
 

nabrU

Pionier e-mobilności

pluto

Pionier e-mobilności
Nie ma znaczenia czy zatwierdzisz czy nie brak czujników i tak przydzielą VIN - przynajmniej w moim przypadku i tak po 3 dniach dostałem wraz danymi do przelewu. Zgodna jest im potrzebna aby później nie rościć jakiś odszkodowań z tytułu ewentualnych szkód z tego powodu.
 

luker23100

Nowy na Forum
Tak jak napisał pluto wyżej, mi przydzieliło vin zanim jeszcze potwierdziłem zgodę na brak czujników, wydaje mi się że vin przychodzi razem z zapytaniem o zgodę

Ile mniej więcej u Was czekaliście na bardziej przybliżoną datę dostawy albo ktoś zadzwonił od Tesli po otrzymaniu vinu ?
 

Piti

Zadomawiam się
Tak jak napisał pluto wyżej, mi przydzieliło vin zanim jeszcze potwierdziłem zgodę na brak czujników, wydaje mi się że vin przychodzi razem z zapytaniem o zgodę

Ile mniej więcej u Was czekaliście na bardziej przybliżoną datę dostawy albo ktoś zadzwonił od Tesli po otrzymaniu vinu ?
Nikt z tesla nie dzwonił… ja dzwoniłem. Dostałem maila z vin, a potem po rozmowie tel - maila z fakturą VAT.

Może ktoś inny miał kontakt od pracownika Tesli w sprawie DOKŁADNEGO terminu odbioru ?
 

pluto

Pionier e-mobilności
Nie należy sugerować się podaną datą dostawy. Wszystko zależy od fizycznej dostępności auta w punkcie wydawania, szybkości jego rejestracji w urzędzie oraz do możliwości odbioru auta w danym dniu (wzięcie np. urlopu na dojazd). Przeważnie Tesla nie robi problemów z przesunięciem tego terminu i dostosowuje sie do kupującego.
Aczkolwiek były także pojedyncze przypadki że w ostatniej chwili zmieniała daty dostawy (tak dzień przed odbiorem) pomimo już potwierdzenia przyjazdu i np. zakupu biletu.
Ogólnie odbiór auta to już sama przyjemność. :)
 

Piti

Zadomawiam się
Nie należy sugerować się podaną datą dostawy. Wszystko zależy od fizycznej dostępności auta w punkcie wydawania, szybkości jego rejestracji w urzędzie oraz do możliwości odbioru auta w danym dniu (wzięcie np. urlopu na dojazd). Przeważnie Tesla nie robi problemów z przesunięciem tego terminu i dostosowuje sie do kupującego.
Aczkolwiek były także pojedyncze przypadki że w ostatniej chwili zmieniała daty dostawy (tak dzień przed odbiorem) pomimo już potwierdzenia przyjazdu i np. zakupu biletu.
Ogólnie odbiór auta to już sama przyjemność. :)
Może być problem z końcówką kwartału…
Mówiono mi gdy dzwoniłem, ze MUSZĘ ODEBRAĆ do końca marca br.

Oczywiście nie muszę, mogę tak jak kolega „pluto” odwlekać odbiór i czekać na matryce i czujniki 😆😆😆 może kiedyś będą… A może w 2026 będzie update modelu Y z wszystkimi wodotryskami i jeszcze wyświetlaczem frontowym….
 
Top