Pabloss

Posiadacz elektryka
Jak ktoś nie chce odebrać to jego wola ale po co o tym "trąbić". Najpierw narzekaliście że chcecie kupić ale się nie da, bo nie ma aut, pracowników a tak w ogóle to dla Tesli jesteśmy 3 światem, a teraz nie chcecie bo ... Ja świadomie dokonuję zakupu i godzę sie z brakiem czujników i z koniecznością oczekiwania na Tesla Vision.
Lepiej koledzy z doświadczeniem (posiadacze auta Tesli) napiszcie na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze. Gdzie zdarzają się naczestsze niedoróbki, gdzie patrzeć, co sprawdzać. Ja liczą na odbiór w drugiej połowie marca TMY RWD.
 

pawelt

Zadomawiam się
Lepiej koledzy z doświadczeniem (posiadacze auta Tesli) napiszcie na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze. Gdzie zdarzają się naczestsze niedoróbki, gdzie patrzeć, co sprawdzać.
Gdzieś widziałem check listę do odbioru. Muszę sobie ją wydrukować i wszystko sprawdzić przy odbiorze.
Ja liczę na odbiór w drugiej połowie marca TMY RWD.
Ja też :)
 

pluto

Pionier e-mobilności
 

solik

Pionier e-mobilności
Klapa bagaznika w 3 najczesciej ma szpary na duzy palec u nogi i zamyka sie jak drzwi od kibla :) ale nie wszedzie
 

pawelt

Zadomawiam się
Tak patrze na tą listę i chyba sobie odpuszczę. Tzn. obejrzę auto wizualnie, czy nie ma uszkodzeń lakieru, to co się da od spodu, mniej więcej czy wszystko działa i tyle. Bo ta lista jest typu "do czego by się tu przyj....ć" :) Reszta wyjdzie w praniu. Lepiej powiedzcie gdzie najbliżej jest szybka ładowarka. Będę jechał w stronę Gdańska.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Tak patrze na tą listę i chyba sobie odpuszczę. Tzn. obejrzę auto wizualnie, czy nie ma uszkodzeń lakieru, to co się da od spodu, mniej więcej czy wszystko działa i tyle. Bo ta lista jest typu "do czego by się tu przyj....ć" :) Reszta wyjdzie w praniu. Lepiej powiedzcie gdzie najbliżej jest szybka ładowarka. Będę jechał w stronę Gdańska.
To sprawdź czy włożyli ci wyposażenie dodatkowe, bo ja właśnie tylko rzuciłem "ogólnie" okiem i odjechałem, a w domu się okazało, że nie włożyli do bagażnika trójkąta ostrzegawczego. Na szczęście w garażu mam tych trójkątów w ch...j. A reszta samochodu jest ok.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Tak patrze na tą listę i chyba sobie odpuszczę. Tzn. obejrzę auto wizualnie, czy nie ma uszkodzeń lakieru, to co się da od spodu, mniej więcej czy wszystko działa i tyle. Bo ta lista jest typu "do czego by się tu przyj....ć" :) Reszta wyjdzie w praniu. Lepiej powiedzcie gdzie najbliżej jest szybka ładowarka. Będę jechał w stronę Gdańska.
Też będę potrzebował trochę prądu bo wracam do siebie na śląsk.
A najbliższa SuC
Regent Warsaw Hotel Underground Car Park -5
23 Belwederska 00-761 Warsaw Poland
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Tak patrze na tą listę i chyba sobie odpuszczę. Tzn. obejrzę auto wizualnie, czy nie ma uszkodzeń lakieru, to co się da od spodu, mniej więcej czy wszystko działa i tyle. Bo ta lista jest typu "do czego by się tu przyj....ć" :) Reszta wyjdzie w praniu. Lepiej powiedzcie gdzie najbliżej jest szybka ładowarka. Będę jechał w stronę Gdańska.
No ta lista jest zdecydowanie tego typu, ale IMO to o to w niej chodzi. Ja też będę cisnął potem w stronę Gdańska, więc mając kawałek do serwisu, wolę na miejscu więcej czasu poświęcić niż potem od razu niedługo przyjeżdżać (wiadomo jak coś będzie do robienia to i tak trzeba będzie przyjechać, ale wolę mieć jak najwięcej wykryte już tam niż potem zdziwić się np. w trasie powrotnej).
 

Michal

Moderator
Też będę potrzebował trochę prądu bo wracam do siebie na śląsk.
A najbliższa SuC
Regent Warsaw Hotel Underground Car Park -5
23 Belwederska 00-761 Warsaw Poland
Niestety jest praktycznie zawsze zajęta (zawsze stoi tam masa S-ek z darmowym ładowaniem), więc lepiej planuj inaczej jeśli nie chcesz się denerwować ;)
 
Top