Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Z okazji tego że za chwilę zaczynamy Q2, a niestety wiele osób przez akcję Tesli pt: "płać na wczoraj albo czekaj na nowy VIN" zostało nadal bez swojego wozidła, zakładam nowy wątek i życzę miłej dyskusji :)
 

ypl

Pionier e-mobilności
Łączę się w emocjach i kibicuję i trzymam kciuki za odbiór jeszcze w kwietniu a najlepiej zaraz po świętach. Zresztą tak mi Pan Tomek powiedział przy jednej z wizyt jak jeszcze VINu nie miałem, że jak w Q1 nie dostanę, to biała TMYLR będzie na 90% po świętach w drugim albo trzecim tygodniu kwietnia.
 

Paweł@

Zadomawiam się
Liczę że odblokują się w najbliższym czasie dostawy MTY LR z kolorem QS...

BTW na początku kwietnia w Katowicach ma ruszyć schowroom w jednej z galerii handlowej, może wiecie coś w temacie? Zastanawiam się czy można będzie tam też odbierać zamiast w Ząbkach...
 

itguy

Posiadacz elektryka
Pan Tomek powiedział przy jednej z wizyt jak jeszcze VINu nie miałem, że jak w Q1 nie dostanę, to biała TMYLR będzie na 90% po świętach w drugim albo trzecim tygodniu kwietnia.
o to dobra wiadomość, podobnie powiedziała mi przez tel. p. Nicole, że kwiecień jest realny tylko że miałem wrażenie że mówi mi to tylko dlatego że w sumie to może mi obiecać cokolwiek i tak jej nikt z tego nie rozliczy.. :D Ale może po prostu była zmęczona i dlatego to tak brzmiało
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
NIestety na placu nie było pojedynczego Performance, więc trzeba czekać na zmianę produkcji w Berlinie.
 

ypl

Pionier e-mobilności
o to dobra wiadomość, podobnie powiedziała mi przez tel. p. Nicole, że kwiecień jest realny tylko że miałem wrażenie że mówi mi to tylko dlatego że w sumie to może mi obiecać cokolwiek i tak jej nikt z tego nie rozliczy.. :D Ale może po prostu była zmęczona i dlatego to tak brzmiało
Z dwóch źródeł podobna informacja, więc myślę, że to realne.
 

ypl

Pionier e-mobilności
NIestety na placu nie było pojedynczego Performance, więc trzeba czekać na zmianę produkcji w Berlinie.
W środę były Performance odbierane, ale białe.
 

polishkid

Zadomawiam się
Liczę że odblokują się w najbliższym czasie dostawy MTY LR z kolorem QS...

BTW na początku kwietnia w Katowicach ma ruszyć schowroom w jednej z galerii handlowej, może wiecie coś w temacie? Zastanawiam się czy można będzie tam też odbierać zamiast w Ząbkach...
31 marca dostałem VIN z terminem odbioru LR QS na przyszły tydzień w NL. PL może będzie miała obsuwę bo coraz więcej osób w NL dostało VINy na QS. Dwa ostatnie tygodnie sporo QS było wydanych w Belgi
 
Last edited:
Top