Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
nie ma szans bo było by o tym głośno

ORLEN jeszcze nic nie zbudował z dotacji a szum o przyznanej dotacji był, że hej :ROFLMAO:
no szum, bo te dotacje dostali po znajomości a konkurecja sobie czeka na rozpatrzenie wniosów
LIDL niech jak najszybciej skończy się ta PATOLOGIA

za darmo to ZUO wielkie ZUO
zgadzam się, pojechałem kiedyś z ciekawości, co tam się dzieje :D dwóch ziomków prawie się pobiło, bo jeden podłączył się pod ccs przez to drugiemu wyrzuciło chademo :D
Z resztą za pierwszym razem sam prawie dostałem bęcki od jakiegoś niedowartościowanego emeryta bo nie zarejestrowałem się na plugshare i on musiał czekać 20 minut aż ze sklepu wyjdę, a mógł później wyjechać z domu... :D Groził mi przerysowaniem samochodu, "na szczęcie on nie jest nerwowy i to dobrze że na niego trafiłem..." XD
następnym razem jak podłączyłem się pod ccs to po 5 minutach ktoś zastopował mi ładowanie i podłączył się pod AC :D chociaż te dwa ładowania mogą trwać jednocześnie, więc złośliwie? Jak wyszedłem ze sklepu na miejscu nikogo nie było przy podłączonym aucie.
Także tak jak do sklepu często zajeżdżam bo mam po drodze to pod ładowarkę nawet nie chce mi się podjeżdżać bo to nie ma sensu. Dla kilku kw nie mam ochoty spotykać się z tymi ludźmi... chociaż nie powiem spotkałem też kilku sympatycznych, to niestety z mojego krótkiego doświadczenia to raczej mniejszość. I przez co? przez to że to jest za darmo :D a ludzie dostają małpiego rozumu. Bo na żadnej innej ładowarce Greenaway czy Tesli które mam w okolicy czegoś takiego nie uświadczyłem
 

Pike

Zadomawiam się
Cos w tym jest haha. Jestem ciekaw jak to wyglada od strony uzytkownikow w Polsce. Bedziemy otwierac duzo nowych serwisow w kraju, wiec przyda sie jakis poglad jak wyglada sytuacja :)
Obecnie wygląda to tak, że mam 4.5 godziny drogi do serwisu. Nie chcę więc tracić 4x4.5=18 godzin na oddanie i odebrania auta z serwisu. Niestety będę to musiał zrobić, bo coś zaczyna się niepokojącego dziać z układem kierowniczym. Pytanie jak to z tymi mobilnymi serwisami? Czy może po auto przyjechać laweta?
 

grzkas

Fachowiec
Obecnie wygląda to tak, że mam 4.5 godziny drogi do serwisu. Nie chcę więc tracić 4x4.5=18 godzin na oddanie i odebrania auta z serwisu. Niestety będę to musiał zrobić, bo coś zaczyna się niepokojącego dziać z układem kierowniczym. Pytanie jak to z tymi mobilnymi serwisami? Czy może po auto przyjechać laweta?
Laweta zabiera samochod tylko jesli jest niebezpieczny/niezdatny do jazdy. W innym wypadku musisz lawete zamowic we wlasnym zakresie. Mobilne serwisy sa w Warszawie, ale jezdza tylko po okolicy.
Co sie dzieje z ukladem kierowniczym?
 

Pike

Zadomawiam się
Laweta zabiera samochod tylko jesli jest niebezpieczny/niezdatny do jazdy. W innym wypadku musisz lawete zamowic we wlasnym zakresie. Mobilne serwisy sa w Warszawie, ale jezdza tylko po okolicy.
Co sie dzieje z ukladem kierowniczym?
Kierownica dziwnie przeskakuje - jakby to był scroll w myszcze. Przez to też nie można jej ustawić na wprost. Przy ok 40km/h jeszcze idzie jakoś jechać, ale przy wyższej prędkości wygląda jakbym był pijany. Od 90km/h jedynie autopilot daje radę prowadzić. Więc może samochód nie jest unieruchomiony, ale podróżować tak przez 5 godzin jest męczące i do tego bym powiedział, że niebezpieczne
 

Pike

Zadomawiam się
Nooo, z tym kontaktem z serwisem to się naczytałem, że dodzwonienie się, to jak wygrana na loterii 😜 Ale spróbuję
 

Michal

Moderator
Nooo, z tym kontaktem z serwisem to się naczytałem, że dodzwonienie się, to jak wygrana na loterii 😜 Ale spróbuję
Ostatnio jest o niebo lepiej z tym kontaktem z serwisem.
 

itguy

Posiadacz elektryka
A napisz w zgłoszeniu serwisowym w aplikacji co jest nie tak, jak to się objawia i że preferowałbyś lawetę/serwis mobilny bo jechać się nie da. Odpiszą przecież. U mnie jak termin zaczął się zbliżać to kontakt był bardzo sprawny przez apkę i czat
 
Top