Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

grzkas

Fachowiec
Jak wyglada praca? Dużo wyzwań?czy duża dyspozycyjność jest wymagana? Ile km dziennie robisz?
Zalezy od stanowiska, ja duzo podrozuje, ale to wieksze projekty na kilka tygodni - ostatnio Stambul, Turcja. Wyzwan od groma, ksiazke mozna by napisac :) placa bardzo dobrze. ile km dziennie? zalezy jak daleko serwis jest od hotelu, przewaznie biore jak najblizszy
Cześć 🤗
Może masz jakieś info na temat HW4 w Y?
Tylko palladium i plaid na ten moment. 3/Y moze w kolejnej generacji.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Witam wszystkich. Pracuje w Tesli od ponad 10 lat jako senior field service technician , w razie pytan smialo walic , odpowiem na kazde :)
Witamy, mam nadzieję, że nie to nie żart, byłoby fajnie mieć kogoś z insajderską wiedzą. Podziwiam, że jeszcze po pracy chce Ci się w temacie siedzieć ;)
 

yarrker

Fachowiec
Witamy, mam nadzieję, że nie to nie żart, byłoby fajnie mieć kogoś z insajderską wiedzą. Podziwiam, że jeszcze po pracy chce Ci się w temacie siedzieć ;)

Może własnie to dla niego jest "odmóżdżenie" jak czyta czasami te nasze wypociny 🤣🤣
 

MarcinEV

Posiadacz elektryka
Zalezy od stanowiska, ja duzo podrozuje, ale to wieksze projekty na kilka tygodni - ostatnio Stambul, Turcja. Wyzwan od groma, ksiazke mozna by napisac :) placa bardzo dobrze. ile km dziennie? zalezy jak daleko serwis jest od hotelu, przewaznie biore jak najblizszy

Tylko palladium i plaid na ten moment. 3/Y moze w kolejnej generacji.
Trochę żałuję, że nie zamówiłem jak było do wyboru do koloru (zeszły tydzień). Teraz kupowanie z dreszczykiem we wrześniu. Może coś jeszcze wpadnie w dobrej cenie (ylr).
 

deCastelano

Fachowiec
Trochę żałuję, że nie zamówiłem jak było do wyboru do koloru (zeszły tydzień). Teraz kupowanie z dreszczykiem we wrześniu. Może coś jeszcze wpadnie w dobrej cenie (ylr).
Wpadnie wpadnie, nie przejmuj się 😉 na koniec kwartału będzie szał jak zwykle
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Serwisy i SCh to pięta Achillesowa i główny hamulec ekspansji Tesli. Ale i tak dziwne, że tak to idzie. Z 5 jeszcze dkbrze rozmieszczonych SCh i kilka serwisów i Tesla wymiata jeszcze bardziej.
Północ to czarna dziura
 

yarrker

Fachowiec
Cos w tym jest haha. Jestem ciekaw jak to wyglada od strony uzytkownikow w Polsce. Bedziemy otwierac duzo nowych serwisow w kraju, wiec przyda sie jakis poglad jak wyglada sytuacja :)
Wiecej serwisów i mocy przerobowych oraz smieszna liczba Suc w polsce to najwieksze bolączki trzeba sobie jakoś radzić . Z suc to o co tak naprawde chodzi ? Aż taki problem jest z siecia i biurokracja w polsce czy polska nadal jest uważa na za 3 swiat ? 😂
 

grzkas

Fachowiec
Plan jest na kilka wiekszych serwisow i sklepow w Polsce w strategicznych wojewodztwach, oscienne kraje czesto tez beda musialy dojechac by kupic, odebrac, naprawic auto. Siec stacji ladowania to bardziej kwestia rzadowa bo to od nich zalezy dofinansowanie, itp. Tak samo dofinansowania do samych elektrykow to kwestia rzadu. Glownie infrastruktura i personel to problem na ta chwile.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Z tego można wywnioskować, że północ ma przschlapane, nie jest strategiczna, bo nikt nie kupuje auta przeplywajac na materacu Bałtyk. Szczecin ma Niemcy a tam jest lepiej.
Ale na Ruskich chyba Tesla nie liczy?
 
Top