Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

cpt

Zadomawiam się
Wczoraj odebrałem białego Y Performance bez żadnych dodatków. Możliwe, że pobiłem rekord od momentu zamówienia do odbioru na kołach, a nie na lawecie. Zamówienie przed północą we wtorek, przelew jak tylko pojawiły się dane do przelewu w środę (bez faktury). Odłożyłem telefon z uwierzytelnieniem z banku i dzwonią Ząbki, że muszę zapłacić jak najszybciej, ponieważ samochód trzeba odebrać do piątku. Ze względu na 500km do salonu jedyna opcja według nich to laweta za 2k PLN. Mówię, że przelew już wysłałem i mogę przesłać potwierdzenie mailem. Po mailu informacja, że dokumenty wyjdą w czwartek rano. Telefon do TNT, żeby przytrzymali przesyłkę w oddziale bez wydawania kurierowi. 9:30 w piątek dokumenty odebrane w oddziale 70km od miejsca zamieszkania, 10:30 Wydział komunikacji, 11:50 pociąg do Warszawy, 17:30 Ząbki. 19:30 wyjazd z salonu na własnych blachach (19% baterii). W pociągu do Warszawy ubezpieczenie auta na podstawie miękkiego dowodu.
W domku 01:00 dzisiaj.
Pozdrawiam
 

tokwi

Posiadacz elektryka
@cpt do której godziny w piątek 30.06 pracowały Ząbki?
Wg Google do 18:00, ale jak to rzeczywiście wyglada? Była potrzeba i motywacja do ostatniego? Dużo aut jeszcze zostało na placu?
 

cpt

Zadomawiam się
@cpt do której godziny w piątek 30.06 pracowały Ząbki?
Wg Google do 18:00, ale jak to rzeczywiście wyglada? Była potrzeba i motywacja do ostatniego? Dużo aut jeszcze zostało na placu?
do 24:00, jak wyjeżdżałem to aut stało jeszcze sporo, ale kolejki do odbioru już nie było
 

6a8

Posiadacz elektryka
Jeszcze by się przydało, aby w wydziałach komunikacji można się było pod koniec kwartału umówić na II zmianę.
 

ducarider

Posiadacz elektryka
Hej, ja wczoraj odebrałem swoją. Jestem z pod Warszawy, a przymusili mnie do odbioru w Bytomiu i max co udało mi się wynegocjować z tego tytułu to zwrot kosztów podróży, ale to dopiero mam dostać, więc uwierzę jak dostanę.

Ogólnie wydaje mi się że mój Y w bardzo ładnym stanie, z lawety raczej nie spadł, i tak zupełnie szczerze to zastanawiam się czy te "defekty", które znalazłem to nie jest już czepialstwo, dlatego będę wdzięczny za Wasze opinie:

Przebarwienia na fotelu pasażera (no może oprócz tego, bo to w sumie od razu widać)
View attachment 11732

Nierówne szpary drzwi przód vs drzwi tył? Czy to jest w ogóle sens zgłaszać?
View attachment 11733

mikroobcierka między zderzakiem a maską. Btw, czy dobrze widzę, że tam też jest folia?
View attachment 11734

no a cała fura wyjeżdżając z bramy placu w Bytomiu wyglądała tak :)
View attachment 11735
Fotela nie da się wytrzeć ?
 

MarcinEV

Posiadacz elektryka
Witam wszystkich. Pracuje w Tesli od ponad 10 lat jako senior field service technician , w razie pytan smialo walic , odpowiem na kazde :)
Cześć 🤗
Może masz jakieś info na temat HW4 w Y?
 

piotr_ev

Fachowiec
Witam wszystkich. Pracuje w Tesli od ponad 10 lat jako senior field service technician , w razie pytan smialo walic , odpowiem na kazde :)
Jak wyglada praca? Dużo wyzwań?czy duża dyspozycyjność jest wymagana? Ile km dziennie robisz?
 
Top