Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

grzkas

Fachowiec
A skad wiemy ze ty jestes z tesli a nie podpucha z autobloga ?
Pokaz nam jakies fotki nowej Tm3…
Tak tak, na publicznym forum udostepnie zdjecia prototypu, do ktorego nie ma dostepu nawet dzial inzynierow w kraju... Wiem, ze auto stoi zamkniete w kontenerze i jest dostepne tylko dla kilku pracownikow.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Tak tak, na publicznym forum udostepnie zdjecia prototypu, do ktorego nie ma dostepu nawet dzial inzynierow w kraju... Wiem, ze auto stoi zamkniete w kontenerze i jest dostepne tylko dla kilku pracownikow.
To udowodnij w jakis sposob ze jestes wiarygodny?
Powiedz kiedy naprawiali moja tesle w Berlinie :)
 

KRA

Fachowiec
Nie wiem czemu, ale kto by mial czas i checi podawac sie za technika z Tesli i siedziec po godzinach zeby wam pomagac. Chce poznac polski rynek przed inwazja serwisow, aut i klientow zanim to zacznie sie dziac ( w sumie juz sie dzieje)
Jak najbardziej to rozumiemy i doceniamy! Słowa doświadczonej osoby z wewnątrz Tesli są na pewno dużo więcej warte niż domysły czasami przytaczane w postach na forum. Każda praktyczna porada od kogoś kto ma wiedzę techniczną i procesową z pierwsze ręki na pewno się przyda także dzięki wielkie za czas który tutaj poświęcasz!
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Nie wiem czemu, ale kto by mial czas i checi podawac sie za technika z Tesli i siedziec po godzinach zeby wam pomagac. Chce poznac polski rynek przed inwazja serwisow, aut i klientow zanim to zacznie sie dziac ( w sumie juz sie dzieje)
Nasz rynek tak naprawdę dopiero ruszył wraz ze spadkiem cen pod koniec Q1 2023. Wcześniej to sami pasjonaci, teraz dochodzą znajomi pasjonatów, sąsiedzi i zazdrośni koledzy z pracy ;-)

No i podstawowa zależność jest taka, że musi być infrastruktura - jak na osiedlu się pojawił słupek AC z dwoma Type2 to niedługo potem zacząłem widywać Tesle i inne elektryki na osiedlu poparkowane.

Także w miarę blisko Supercharger, serwis, salon - to sprawia, że ludzie się mniej obawiają zmiany.
 
Top