Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
A można kupujac drugi samochód użyć swojego referalla? ;)
hehe nie musisz, referali tutaj na forum cała masa :) ale jak kliknąłem swój własny link z ciekawości żeby zobaczyć jak to wygląda to teraz mi się wyświetla mi się że kupuję ze swojego polecenia w invetory. :p
 

Michal

Moderator
A można kupujac drugi samochód użyć swojego referalla? ;)
Punkty lojalnościowe:
 

itguy

Posiadacz elektryka
Miałem przed chwilą telefon z Ząbek :D moja tesla czeka już odbiór :D szybko się wyrobili, teraz tylko żeby leasing ruszył 4 litery, złożył zamówienie i zarejestrował w przyszłym tygodniu :)
 

pancz

Nowy na Forum
Chciałem osobiście odebrać dokumenty z Tesli do rejestracji samochodu - konto Tesli jest na Ojca ( na jego firmę ) - pytanie czy odręczne upoważnienie napisane przez niego dla mnie do odbioru dokumentów wystarczy czy trzeba notarialnie ? Ktoś odebrał w ten sposób ze inna osoba niż wpisana w konto Tesli pojechała po dokumenty? Pytam dlatego że minęło tydzień czasu od zapłacenia za samochód i leasing ciągle nie otrzymał od Tesli przesyłki z dokumentami i nawet nie wiadomo czy została takowa wysłana.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Chciałem osobiście odebrać dokumenty z Tesli do rejestracji samochodu - konto Tesli jest na Ojca ( na jego firmę ) - pytanie czy odręczne upoważnienie napisane przez niego dla mnie do odbioru dokumentów wystarczy czy trzeba notarialnie ? Ktoś odebrał w ten sposób ze inna osoba niż wpisana w konto Tesli pojechała po dokumenty? Pytam dlatego że minęło tydzień czasu od zapłacenia za samochód i leasing ciągle nie otrzymał od Tesli przesyłki z dokumentami i nawet nie wiadomo czy została takowa wysłana.
Normalnie to powiedziałbym żebyś zadzwonił do nich, ale... To Tesla.
Wydaje mi się że nawet jeśli nie odbierzesz tych dokumentów to przynajmniej spowodujesz że je wyślą bo z nimi porozmawiasz bo to tu jest problem moim zdaniem.
Kontakt z nimi z mojego doświadczenia jest jednostronny - oni do Ciebie zadzwonią ale Ty do nich nie ma szans. To samo maile...
Daniel Grzyb podobno pomaga w takich sytuacjach, możesz się do niego odezwać jeśli masz daleko do Wawy. Ewentualnie może ktoś z forumowiczów tam będzie w najbliższym czasie?
 

jankazpl

Nowy na Forum
Normalnie to powiedziałbym żebyś zadzwonił do nich, ale... To Tesla.
Wydaje mi się że nawet jeśli nie odbierzesz tych dokumentów to przynajmniej spowodujesz że je wyślą bo z nimi porozmawiasz bo to tu jest problem moim zdaniem.
Kontakt z nimi z mojego doświadczenia jest jednostronny - oni do Ciebie zadzwonią ale Ty do nich nie ma szans. To samo maile...
Daniel Grzyb podobno pomaga w takich sytuacjach, możesz się do niego odezwać jeśli masz daleko do Wawy. Ewentualnie może ktoś z forumowiczów tam będzie w najbliższym czasie?
Dokumentów nie odbierzesz. Musi wszystko przejść ścieżką kuriera. W moim przypadku wysłali pod inny adres niż leasing informował ich. Ale w sumie wyszło ok. 31.03 rejestracja doszła do skutku i odbiór także.
 
Top