Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

pluto

Pionier e-mobilności
Zabiorą, też miałem taką sytuację i dlatego będę odbierał dopiero w Q2. Wypadasz na koniec kolejki.
No nie jestem pewien czy wpadasz na koniec kolejki - ja 3 tygodnie temu odmówiłem odbiór TMY i przełożyłem na następny kwartał, a wczoraj dostałem nowy VIN z nowego kwartału ;)
 

ypl

Pionier e-mobilności
Jak ręcznie włączyć przygotowanie baterii do ładowania? Właśnie teraz dziewicze ładowanie ygreka robię na greenwayu, ale zamiast 130 kW to tylko 71 kW tłoczy bo mówi, że zimna bateria.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Jak ręcznie włączyć przygotowanie baterii do ładowania? Właśnie teraz dziewicze ładowanie ygreka robię na greenwayu, ale zamiast 130 kW to tylko 71 kW tłoczy bo mówi, że zimna bateria.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Dzięki, wykminiłem sam że trzeba dodać punkt pośredni w nawigacji i dodałem nawet bo sam odnalazłem tę ładowarkę greenwaya ale właśnie nie podgrzało baterii ale już doczytałem, że on nie widzi ładowarek greenwaya. Szkoda że ręcznie nie można poprostu włączyć podgrzania baterii.
 

kristof46

Fachowiec
Dzięki, wykminiłem sam że trzeba dodać punkt pośredni w nawigacji i dodałem nawet bo sam odnalazłem tę ładowarkę greenwaya ale właśnie nie podgrzało baterii ale już doczytałem, że on nie widzi ładowarek greenwaya. Szkoda że ręcznie nie można poprostu włączyć podgrzania baterii.
Zaraz ktoś zrobi „tuning” do tego i niektórzy będą demontować pol auta żeby to zamontować ;)
 

maar79

Zadomawiam się
Jaki średnio wychodzi czas miedzy nadaniem VIN a informacją o możliwości odbioru auta ?
Biala MYP z czarnym środkiem i hakiem.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Wszystko zależy od dostępności auta w Warszawie - czy jeszcze w transporcie czy już na placu w Ząbkach.
 

itguy

Posiadacz elektryka
No nie jestem pewien czy wpadasz na koniec kolejki - ja 3 tygodnie temu odmówiłem odbiór TMY i przełożyłem na następny kwartał, a wczoraj dostałem nowy VIN z nowego kwartału ;)
Właśnie to jest ten koniec kolejki :D produkcja idzie bardzo szybko. Miałem Vin i odbiór koniec marca, ale też odmówiłem odbioru. Teraz dostałem nowy we wtorek i już czeka gotowa do odbioru od piątku. Jak leasing ogarnie fakturę i zarejestruje to odbieram w tym tygodniu
 

TSK

Zadomawiam się
Ja zamówiłem TMYLR w kolorze quicksilver 25.03.2023r po jazdach testowych w Katowicach.
Chlopaki wspominały o showroomie w Katowicach w galerii Libero ale jest to informacja nigdzie niepotwierdzona. Pytałem czy będzie opcja odbioru w Katowicach ale jeszcze nie wiedzieli na jakich zasadach to będzie działało bo to raczej tylko showroom będzie a salon jest w trakcie przygotowania.
Niemniej czekam na rozwój wydarzeń bo salon z serwisem na miejscu byłby wysoce wskazany! :)
 
Top