Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

bart_zaw

Posiadacz elektryka
gorzej jak kierownik upiera się przy tym samym co urzędnik :) dokładnie ten przepis im przeczytałem z komórki w trakcie dyskusji :)
odwołanie zawsze można złożyć, ale jak zaczną odpisywać z ich sławnym pośpiechem to nie wiem czy auto byłoby zarejestrowane do przyszłej Wielkanocy :D
Tak serio też są ludzie, mają gorsze dni, pewnie sporo osób przede mną korzystało z tego prawa bezprawnie, albo nie wiem, jakiegoś innego powodu to się nie spodobało pani w okienku, fakt faktem że ostatecznie się udało, wiec rzeczowe argumenty i cytowanie powinno pomóc
I to w sumie najważniejsze że już masz tablice i kolejny "mniejszy" problem rozwiązany.
 

itguy

Posiadacz elektryka
I to w sumie najważniejsze że już masz tablice i kolejny "mniejszy" problem rozwiązany.
Co Ty, ta historia to niestety dotyczyła rejestracji poprzedniego auta :D
Dalej czekam na fakturę :|
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Nie, nie mają jak, muszą najpierw przecież fakturę dostać?
Jak dostałem z leasingu (Santander Leasing) kopię zamówienia na fakturę z opisówką co tam na niej potrzebują itd. to wysłałem sam na sales i p. Anna -- faktura poszła do leasingu do opiekuna ale dostałem kopię więc byłem na bieżąco z obiegiem dokumentów.
Wiem że pewnie to wiesz ale pisz do A.Glapa -- mnie "przeprowadziła" przez transakcję.
 

itguy

Posiadacz elektryka
wpłaciłem Zaliczke 5.04.23 na TYP biały z hakiem bo zadzwonił przedstawiciel ze taki jest dostępny w Inventory. Teraz wszystko utknęło w Ząbkach. Moj ogarniasz z Santandera jutro tam jedzie bo kontakt telefoniczno naukowy sie urwał. Sprawdzi czy oni tam żyją...
Daj znać jak będziesz coś wiedział
Jak dostałem z leasingu (Santander Leasing) kopię zamówienia na fakturę z opisówką co tam na niej potrzebują itd. to wysłałem sam na sales i p. Anna -- faktura poszła do leasingu do opiekuna ale dostałem kopię więc byłem na bieżąco z obiegiem dokumentów.
Wiem że pewnie to wiesz ale pisz do A.Glapa -- mnie "przeprowadziła" przez transakcję.
z tym że ona chyba jest na urlopie i dopiero w poniedziałek wraca. Pisałem już do p. Nicole, potem do p. P.Czochra ale też bez odzewu, na razie nie chcę spamować więcej, może któryś z pracowników odpiszę do tego czasu
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
w teorii tak to działa, ale w praktyce to mi nie chciała pani w okienku zarejestrować auta w Lublinie jak tylko pokazałem jej ten kwitek. Natychmiast reakcja alergiczna :D
Tylko u mnie chodziło o co innego, nie było wątpliwości co stanu posiadania auta, ale to to że nie byłem zameldowany w Lbn więc powinienem rejstrować auto tam gdzie wynikało z meldunku. Wykłócałem się z nią długo. Po jakichś 15minutach przyszedł kierownik :D tamten to dopiero miał ego powyżej sufitu :D
Ale po jakiejś pół godzinie tłumaczenia mu że nie on tu stanowi prawo a ma je tylko stosować przystali na rejestrację w tym urzędzie, ale w ramach kompromisu musiałem przy odbiorze twardego dowodu udowodnić że jestem związany z miastem, co nie było problemem bo mieszkałem tam i prowadziłem działalność. Generalnie niektórzy urzędnicy jak ich się nie przyciśnie do ściany to myślą że mogą sobie stosować i interpretować prawo wybiórczo wg uznania. Co prawda najlepsze są w tym urzędy skarbowe ale ci z wydziału komunikacji nie wiele im ustępują...
ja trafiłem na spoko gościa, rejestrowałem na adresie firmy w Lbn, meldunek mam w wiosce obok, ale wyjął formularz, że moje centrum życiowe jest w Lbn, podpisałem i tyle.
 

itguy

Posiadacz elektryka
ja trafiłem na spoko gościa, rejestrowałem na adresie firmy w Lbn, meldunek mam w wiosce obok, ale wyjął formularz, że moje centrum życiowe jest w Lbn, podpisałem i tyle.
To jest loteria, szwagier prowadzi komis samochodowy (innym woj.) to takie kwiatki wychodzą, jeden urzędnik rejestruje "pozostałości po aucie" bez dodatkowego przeglądu a już w okienku obok robią problem i trzeba dodatkowy kwitek z stacji diagnostycznej. Mam wrażenie totalna uznaniowość w tej materii
 

itguy

Posiadacz elektryka
Biały MY LR z hakiem wskoczył do inventory:
 
Last edited:

pluto

Pionier e-mobilności
z tym że ona chyba jest na urlopie i dopiero w poniedziałek wraca. Pisałem już do p. Nicole, potem do p. P.Czochra ale też bez odzewu, na razie nie chcę spamować więcej, może któryś z pracowników odpiszę do tego czasu

U mnie to samo po tygodniu od wpłaty całości należności i przesłaniu potwierdzenia przelewów kontakt z Ząbkami się urwał, nie można się dodzwonić, nie odpowiadają na e-maile, brak dokumentów do rejestracji, brak jakiejkolwiek aktualizacji na koncie lub w aplikacji - status odbioru czerwiec 2023r. :)
Auto, jak wynikało z pierwszego kontaktu jest już w Warszawie przygotowane do wydania.
Pewnie czekają na p. A. Glapa bo nowi chyba coś nie ogarniają a tymczasem plac powoli zaczyna być zawalany autami.
Czekam grzecznie dalej - czerwiec już niedaleko ;)
 
Top