Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

piotrazz

Posiadacz elektryka
Jeśli mój leasing do jutra się nie ogarnie to zabiorą vin na Y LR qs. Pewnie pojawi się w inventory jutro po 17.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Jeśli mój leasing do jutra się nie ogarnie to zabiorą vin na Y LR qs. Pewnie pojawi się w inventory jutro po 17.
Skąd to wiesz? Dzwonili do Ciebie?
Chyba żarty sobie robią... Bo na fakturę to nie można się doczekać
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Skąd to wiesz? Dzwonili do Ciebie?
Chyba żarty sobie robią... Bo na fakturę to nie można się doczekać
Dzwonili z pół godziny temu. Poprosiłem o personalny e-mail bo moje próby kontaktu przez oficjalną skrzynkę spełzły na niczym.
 

Maru

Nowy na Forum
Witajcie, ktoś wie jak wygląda temat dostaw TMY Performance z białym wnętrzem i kolorze Midnight Cherry Red ? Szacowana dostawę mam na Czerwiec-Sierpień i tak codziennie patrzę w apke czy jest VIN ale chyba nie mam co liczyć na wcześniejszy termin?
 

itguy

Posiadacz elektryka
Witajcie, ktoś wie jak wygląda temat dostaw TMY Performance z białym wnętrzem i kolorze Midnight Cherry Red ? Szacowana dostawę mam na Czerwiec-Sierpień i tak codziennie patrzę w apke czy jest VIN ale chyba nie mam co liczyć na wcześniejszy termin?
To jeden z rzadszych kolorów, więc tak, nie liczyłbym na wcześniejszą dostawę.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Dzwonili z pół godziny temu. Poprosiłem o personalny e-mail bo moje próby kontaktu przez oficjalną skrzynkę spełzły na niczym.
I co, dostałeś jakiś "działający" adres?
 

ypl

Pionier e-mobilności
To jest loteria, szwagier prowadzi komis samochodowy (innym woj.) to takie kwiatki wychodzą, jeden urzędnik rejestruje "pozostałości po aucie" bez dodatkowego przeglądu a już w okienku obok robią problem i trzeba dodatkowy kwitek z stacji diagnostycznej. Mam wrażenie totalna uznaniowość w tej materii
Ja też miałem problem z rejestracją ygreka bo to nowa produkcja i nowa homologacja jest i nie było auta w słowniku ITS, i mi babka powiedziała, że nie zarejestruje, chociaż tłumaczyłem jej, że trzeba ręcznie dodać do słownika, bo oni od dwóch dni takie produkują i jeszcze im się słowniki nie zaktualizowały, to był koniec Q1, jakoś 28 marca rano próbowałem zarejestrować, a ona mi mówi, niech Pan zadzwoni do Ząbek i ustalmy teraz jak Pan tu siedzi, czy to literówka, czy faktycznie nowa homologacja. Ja jej mówię, droga kobieto, do Ząbek pod koniec kwartału to my się nie dodzwonimy chociaż byśmy cały dzień próbowali, ale mówię, dobra ja tam pojadę, da mi Pani telefon do siebie to oni wytłumaczą, że to nie jest literówka. No i musiałem tylko kilometry zrobić, i dopiero jak wróciłem to kobitka wprowadziła ręcznie do słownika dane, na szczęście już bez kolejki mnie wzięła. A tego samego dnia też rano ktoś tu pisał, że bez problemu zarejestrował i że też dane ręcznie wprowadzali w urzędzie.
 

pluto

Pionier e-mobilności

piotrazz

Posiadacz elektryka
Obawiam się, że tego maila nie czytają w obecnej sytuacji. Jedynie personalny trafia. Zostałem poproszony by nie dzielić się tymi danymi.
 
Top