Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

piotrazz

Posiadacz elektryka
Ale dostałem też info, że zabierają VIN i jak leasing będzie gotowy to mam zamówić wtedy jeszcze raz z informacją by zwrócili poprzednią zaliczkę. Zobaczymy…

PS.
W sobotę odbieram z Arvala trójkę, faktycznie stała na tym sławnym placu na Alei Wilanowskiej ;-)
 

ypl

Pionier e-mobilności
Obawiam się, że tego maila nie czytają w obecnej sytuacji. Jedynie personalny trafia. Zostałem poproszony by nie dzielić się tymi danymi.
No spoko, ale weź pod uwagę, że są takie osoby jak itguy które mają problem dostać fakturę do leasingu, może chociaż na priv podaj.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Ale dostałem też info, że zabierają VIN i jak leasing będzie gotowy to mam zamówić wtedy jeszcze raz z informacją by zwrócili poprzednią zaliczkę. Zobaczymy…

PS.
W sobotę odbieram z Arvala trójkę, faktycznie stała na tym sławnym placu na Alei Wilanowskiej ;-)
Czyli potwierdza się trochę to co myślałem, że jak komuś VIN zabiorą to na shit listę trafia, skoro Ci wprost powiedzieli, żebyś zamówił to samo jeszcze raz.
 

Michal

Moderator

piotrazz

Posiadacz elektryka
Minus jest taki, że jeśli podniosą cenę lub obniżą, to sprawę z dofinansowaniem trzeba zaczynać od nowa. Kompletna porażka.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Minus jest taki, że jeśli podniosą cenę lub obniżą, to sprawę z dofinansowaniem trzeba zaczynać od nowa. Kompletna porażka.
A długo się jeszcze z tym leasingiem Ci zejdzie? Jak wiesz, że niedługo to zamów w najbliższym czasie, dopóki ceny nie zmienili. Na QS pewnie długo będziesz czekał.
 

Michal

Moderator
Ale to z zabieraniem VINu to jakiś żart chyba, bo przecież kwartał się nie kończy, więc co im zależy?! Je pierd... coraz gorzej z nimi normalnie.
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Napisałem do opiekuna, ale chyba wszyscy jeszcze na przedłużonych urlopach. Nie będę ryzykował. Jak obniżą cenę to in plus dla mnie. Jak podwyższą to będę apelował o obniżkę podwyżki ;-)
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Ale to z zabieraniem VINu to jakiś żart chyba, bo przecież kwartał się nie kończy, więc co im zależy?! Je pierd... coraz gorzej z nimi normalnie.
Max 2 tyg mogą poczekać, wspomniałem, że znając sprawę z BOŚ’iem to pewnie się nie wyrobią w 2 tygodnie i początek czerwca najpewniej.
 

ypl

Pionier e-mobilności
No też się zastawiam po co teraz zabierają te VINy, aczkolwiek może być tak, że plac już mają mocno zapchany i muszą wypychać auta żeby kolejne mogły zjechać. Jak pisałem już jakiś czas temu, powinni pole duże wynająć kawałek dalej w Markach i je ogrodzić i budkę z ochroniarzem postawić i nie byłoby takiego problemu, ten ich placyk faktycznie malutki jest.
 
Top