Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Przepraszam wszystkich, że nakarmiłem Trolla wpisem, błąd. Jedyne wyjście to jednak ignorować, może zdechnie z głodu...
Dodaj do ignorowanych, nawet nie będziesz widział jego postów
 

kristof46

Fachowiec
Max 2 tyg mogą poczekać, wspomniałem, że znając sprawę z BOŚ’iem to pewnie się nie wyrobią w 2 tygodnie i początek czerwca najpewniej.
Ile juz ogarniasz leasing? Jestem ciekaw ile realnie czekają bo sam mam auto na placu ale dopinam dopiero leasing (mimo ze to formalność to szuka kto da taniej). Patrząc też na coraz pełniejszy plac coś mi się wydaje ze jak tylko Pani A.Glapa wróci z urlopu to posypią się telefony z prośba o odbiory
 

pluto

Pionier e-mobilności
Nie ma zmian
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Ile juz ogarniasz leasing? Jestem ciekaw ile realnie czekają bo sam mam auto na placu ale dopinam dopiero leasing (mimo ze to formalność to szuka kto da taniej). Patrząc też na coraz pełniejszy plac coś mi się wydaje ze jak tylko Pani A.Glapa wróci z urlopu to posypią się telefony z prośba o odbiory

Zapytanie do masterlease'a wysłałem ze 2 miesiące temu, ale dopiero po eskalacjach do opiekuna w Banku PKO pomogło i się ruszyło. Różnica w tym leasingu jest taka, że to jest konsumencki - nie na firmę. W sumie kredyt bym szybciej dostał, ale leasing wyszedł mimo wszystko taniej o 25tys. na przestrzeni 5 lat.
Samochód dla żony i trzymałem w tajemnicy do momentu podpisania wniosku leasingowego. Ciśnienie podniosłem, po co taki drogi samochód... A teraz jak się dowiedziała, że auto jest już w Warszawie to naciska żeby odebrać ASAP. Nie dogodzisz..
 

itguy

Posiadacz elektryka
Nie wiem czy widzieliście ale Tesla znowu obniżyła ceny:
https://www.tesla.com/pl_pl/modely/design?referral=miosz671712&redirect=no#overview
niestety obniżka cen nie dotyczy MYLR :( Ale cena MYP i MY RWD spadła, więc jeśli ktoś czeka na odbiór to pewnie dostanie rabat jak przy poprzedniej zmianie cen :)
Z tego co widzę to obniżki dotyczą też całej reszty aut.

dodatkowo do inventory wpadła MYLR Biała perła na felgach 21"
 

ypl

Pionier e-mobilności
Zapytanie do masterlease'a wysłałem ze 2 miesiące temu, ale dopiero po eskalacjach do opiekuna w Banku PKO pomogło i się ruszyło. Różnica w tym leasingu jest taka, że to jest konsumencki - nie na firmę. W sumie kredyt bym szybciej dostał, ale leasing wyszedł mimo wszystko taniej o 25tys. na przestrzeni 5 lat.
Samochód dla żony i trzymałem w tajemnicy do momentu podpisania wniosku leasingowego. Ciśnienie podniosłem, po co taki drogi samochód... A teraz jak się dowiedziała, że auto jest już w Warszawie to naciska żeby odebrać ASAP. Nie dogodzisz..
Widzę, że dużo żon teraz ygrekami będzie pomykać 😁
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Ustaliłem z babką z leasingu, że odmawiam przyjęcia tego MY LR QS + hak i zamówię jak tylko dostanę informację z BOŚ'ia (około 20 dni roboczych). Może LR spadnie odrobinę - to będzie okazja przyoszczędzić odrobinę. Także pewnie wkrótce pojawi się do odbioru ze stocku.
 
Top