Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Piti

Zadomawiam się
No też się zastawiam po co teraz zabierają te VINy, aczkolwiek może być tak, że plac już mają mocno zapchany i muszą wypychać auta żeby kolejne mogły zjechać. Jak pisałem już jakiś czas temu, powinni pole duże wynająć kawałek dalej w Markach i je ogrodzić i budkę z ochroniarzem postawić i nie byłoby takiego problemu, ten ich placyk faktycznie malutki jest.
Ale mundrości narodu…
Zara chyba klocka oddasz, co ?
 

Michal

Moderator
Max 2 tyg mogą poczekać, wspomniałem, że znając sprawę z BOŚ’iem to pewnie się nie wyrobią w 2 tygodnie i początek czerwca najpewniej.
Aj no to nie, ja sądziłem, że oni nie chcą poczekać tydzień. Na czekanie 1-2 miesiące, to się nie dziwię, że nie chcą się zgodzić. Jeszcze Ci się ten leasing by obsunął i nie wyrobią się w kwartale.
Co to za leasing, co nie może tego dopiąć zanim BOŚ się wypowie? Przecież to się załatwia już po.
 

Maru

Nowy na Forum
To jeden z rzadszych kolorów, więc tak, nie liczyłbym na wcześniejszą dostawę.
Czyli zostaje czekać i wypatrywać zmian w aplikacji.. Szkoda tylko, że obsługa nie odpisuje na @ a jak do nich dzwoniłem to mnie na USA przełączyło bo nikt nie odbierał.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Czyli zostaje czekać i wypatrywać zmian w aplikacji.. Szkoda tylko, że obsługa nie odpisuje na @ a jak do nich dzwoniłem to mnie na USA przełączyło bo nikt nie odbierał.
Mnie przełączyło dzisiaj na Berlin jak wracałem z roboty samochodem :)
porozmawiałem sobie z miłą panią, spytała o nr zamówienia, oczywiście nie byłem w stanie podać, ale doszliśmy do niego po mailu, powiedziała że faktura rzeczywiście już powinna być bo auto jest ale ona nie może za wiele zrobić, muszę skontaktować się z Warszawą... Miała spróbować przekazać to kolegom z Polski.
 

filippo123

Nowy na Forum
Przy rejestracji auto od dłuższego już czasu podajesz adres zamieszkania i w przypadku pani z wątpliwościami możesz napisać oświadczenie z paragrafem że mieszkasz pod adresem który podałeś
Tak, oczywiście możesz zarejestrować samochód pod adresem zamieszkania (i tak zrobiłem), ale nie tu był problem. Pani z urzędu twierdziła, że na fakturze zakupu muszą być dwie informacje identyfikujące kupującego, t.j. imię/nazwisko + adres lub imię/nazwisko + PESEL. Jedyny adres który przechodzi tutaj to ten, który oni są w stanie zweryfikować - czyli zameldowania.
 

Chris

Posiadacz elektryka
Ale mundrości narodu…
Zara chyba klocka oddasz, co ?
Coś mi się zdaje, że pojawisz się w III kwartale, w IV też.... i zapewne w I kwartale 2024 ze swoją ciętą ripostą, wyszukanym dowcipem, polotem... Troll internetowy przetrwa każdą próbę czasu, a jak już kogoś weźmie na celownik, to będzie męczył bułę bez końca..... Chłopie, weź już wyluzuj, jesteś gwiazdą, jesteś najlepszy, popatrz w lustro powtórz to trzy razy i idź spać... chciałoby się powiedzieć: odebrałeś w Q1, to s...
 

Piti

Zadomawiam się
Coś mi się zdaje, że pojawisz się w III kwartale, w IV też.... i zapewne w I kwartale 2024 ze swoją ciętą ripostą, wyszukanym dowcipem, polotem... Troll internetowy przetrwa każdą próbę czasu, a jak już kogoś weźmie na celownik, to będzie męczył bułę bez końca..... Chłopie, weź już wyluzuj, jesteś gwiazdą, jesteś najlepszy, popatrz w lustro powtórz to trzy razy i idź spać... chciałoby się powiedzieć: odebrałeś w Q1, to s...
Chciało ci się tyle pisac ?
Pococito ?

Odp. No wlasnoe jestem wyluzowany, po 2 klockach💩💩

PS. Zobaczysz ze przez te złośliwości odbiór będziesz miał najwcześniej w Q4.
Czyli także będziesz w Q2, Q3 a nawet Q124🫵🏼
Wspomnisz moje słowa!🤣🤣🤣
 

Michal

Moderator
Coś mi się zdaje, że pojawisz się w III kwartale, w IV też.... i zapewne w I kwartale 2024 ze swoją ciętą ripostą, wyszukanym dowcipem, polotem... Troll internetowy przetrwa każdą próbę czasu, a jak już kogoś weźmie na celownik, to będzie męczył bułę bez końca..... Chłopie, weź już wyluzuj, jesteś gwiazdą, jesteś najlepszy, popatrz w lustro powtórz to trzy razy i idź spać... chciałoby się powiedzieć: odebrałeś w Q1, to s...
Jeszcze fujarę ma dużą przecież, bo stopka taka mała... Pewnie nie staje ale duża :p
 
Top