Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

kristof46

Fachowiec
Czy ktoś z osób które mają wyznaczony termin odbioru na ten tydzień dostał już jakiś kontakt z Tesli? bo u mnie na razie głucho a faktury jak nie było tak nie ma
Też mam odbiór na ten tydzień i twierdzili ze będą dzwonić z oficjalnym info o dostępności auta. Oczywiście tego nie zrobili. Był za to SMS z wezwaniem do zapłaty ;)
Niedługo będę w salonie to dam znać czego się dowiedziałem.
 

kristof46

Fachowiec
No więc ani SMS ani ten termin w aplikacji nie jest wiążący. Przynajmniej teraz kiedy jeszcze nie ma końca kwartału (to już akurat moje spostrzeżenie po zeszłym kwartale).
Pani Anna oraz Nicole siedzą gdzieś na zapleczu i odpisują na maile. Jak widać A.Glapa wciąż jest mózgiem całej operacji. Zatem powinno coś się ruszyć w tym tygodniu.
 
Last edited:

Pike

Zadomawiam się
W sobotę wieczorem dostałem SMS, że mam zapłacić fakturę w 48 godzin. Wchodzę w apkę, a tam odbiór we wtorek (18.04) 15:00 :D
Tesla wysłała dokumenty do rejestracji w piątek. Dotarły one dziś, ale już za późno żeby zarejestrować auto w ten sam dzień. Na szczęście po rozmowie z miłą panią, która zajmuje się rejestracjami, udało się jeszcze mnie wcisnąć. Więc póki co wszystko idzie zgodnie z planem. Ktoś planuje odbiór jutro koło 15:00?
Jak coś, to płatność obsługuje Santander Leasing, więc z tym nie było najmniejszego problemu.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
W sobotę wieczorem dostałem SMS, że mam zapłacić fakturę w 48 godzin. Wchodzę w apkę, a tam odbiór we wtorek (18.04) 15:00 :D
Tesla wysłała dokumenty do rejestracji w piątek. Dotarły one dziś, ale już za późno żeby zarejestrować auto w ten sam dzień. Na szczęście po rozmowie z miłą panią, która zajmuje się rejestracjami, udało się jeszcze mnie wcisnąć. Więc póki co wszystko idzie zgodnie z planem. Ktoś planuje odbiór jutro koło 15:00?
Jak coś, to płatność obsługuje Santander Leasing, więc z tym nie było najmniejszego problemu.
Gratulacje! :)
 

itguy

Posiadacz elektryka
W sobotę wieczorem dostałem SMS, że mam zapłacić fakturę w 48 godzin. Wchodzę w apkę, a tam odbiór we wtorek (18.04) 15:00 :D
Tesla wysłała dokumenty do rejestracji w piątek. Dotarły one dziś, ale już za późno żeby zarejestrować auto w ten sam dzień. Na szczęście po rozmowie z miłą panią, która zajmuje się rejestracjami, udało się jeszcze mnie wcisnąć. Więc póki co wszystko idzie zgodnie z planem. Ktoś planuje odbiór jutro koło 15:00?
Jak coś, to płatność obsługuje Santander Leasing, więc z tym nie było najmniejszego problemu.
czyli miałeś opłacone auto ale i tak dostałeś tego smsa? :D
 

maar79

Zadomawiam się
W sobotę wieczorem dostałem SMS, że mam zapłacić fakturę w 48 godzin. Wchodzę w apkę, a tam odbiór we wtorek (18.04) 15:00 :D
Tesla wysłała dokumenty do rejestracji w piątek. Dotarły one dziś, ale już za późno żeby zarejestrować auto w ten sam dzień. Na szczęście po rozmowie z miłą panią, która zajmuje się rejestracjami, udało się jeszcze mnie wcisnąć. Więc póki co wszystko idzie zgodnie z planem. Ktoś planuje odbiór jutro koło 15:00?
Jak coś, to płatność obsługuje Santander Leasing, więc z tym nie było najmniejszego problemu.
Ja teoretycznie odbieram jutro o 14:00. To bedzie moje drugie podejście do odbioru :)
 

Michał z Krakowa

Zadomawiam się
CarSmile spalił, bo niedopilnował zamówienia i Tesla posłała moją Teslę do kogoś innego, więc szukam może jakiejś firmy, która ma na placu Teslę Y RD, jedyne wymaganie to hak, rozszerzony autopilot nice-to-have. Opcja w leasingu.

Może ktoś coś wie/słyszał? Będę wdzięczny...
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
CarSmile spalił, bo niedopilnował zamówienia i Tesla posłała moją Teslę do kogoś innego, więc szukam może jakiejś firmy, która ma na placu Teslę Y RD, jedyne wymaganie to hak, rozszerzony autopilot nice-to-have. Opcja w leasingu.

Może ktoś coś wie/słyszał? Będę wdzięczny...
Arval?
 
Top