Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

TSK

Zadomawiam się
TMY LR QS z inventory zniknęła - zatem ma już swego nabywcę. Zwróćcie jednak uwagę, że 7 sztuk LR i 1 performance nadal czeka na swego klienta. Po obniżkach RWD i Performance wszyscy zapewnie czekają na obniżki LR bo jak dotąd znikały wszystkie z inventory w ciągu godziny. Moim zdaniem chętni którzy jeszcze nie kupili czekają
A ja myślę że TMY LR już nie stanieje w najbliższym czasie osoba niezdecydowana mają do wyboru SR w kwocie mieszczącej się w dopłatach. Czekać nie wiadomo na co można do końca świata jeżeli ktoś jest zdecydowany albo ma potrzebę wymienić samochód, tak jak ja w chwili obecnej, nie będzie się zastanawiał dwa lata bo w chwili obecnej oferta jest skrojona dla każdego kto wogole o tym mysli. SR ma wystarczający zasięg dla 90% ludzi więcej nie trzeba. Poza tym widziałem że zamówiłeś swoją TMYLRQS w tym samym dniu którym ja to zrobiłem:) jaka masz końcówkę zamówienia? Jak obstawiasz, kiedy dojdzie? :>
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Odebrałem swoją trójkę właśnie wczoraj z Arvala i z rozmowy wyszło, że około 450 aut, które nie dotarły z Chin do nas z różnych powodów w końcu przyjechały i na Wilanowie na placu zostały zrzucone. Stąd ta dominacja. Plac Arval Store na Alei Wilanowskiej służy tylko do odbiorów aut.
To bardziej prawdopodobne bo przy różnicy w cenie 10tyś jednak Y wydawał się lepszą ofertą (w pierwszym kwartale tak było) i na większości zestawień ten model dominuje sprzedaż a w PL -3 SR. Przy odbiorze na cały zatkany po korek plac widziałem kilka 3 może ze dwa S i jeden X --- reszta tylko Y
 

Paweł@

Zadomawiam się
A ja myślę że TMY LR już nie stanieje w najbliższym czasie osoba niezdecydowana mają do wyboru SR w kwocie mieszczącej się w dopłatach. Czekać nie wiadomo na co można do końca świata jeżeli ktoś jest zdecydowany albo ma potrzebę wymienić samochód, tak jak ja w chwili obecnej, nie będzie się zastanawiał dwa lata bo w chwili obecnej oferta jest skrojona dla każdego kto wogole o tym mysli. SR ma wystarczający zasięg dla 90% ludzi więcej nie trzeba. Poza tym widziałem że zamówiłeś swoją TMYLRQS w tym samym dniu którym ja to zrobiłem:) jaka masz końcówkę zamówienia? Jak obstawiasz, kiedy dojdzie? :>
Mój nr RN.....554
Liczę na odbiór w maju jednak QS rządzi się swoimi prawami i pewnie będzie dopiero na koniec czerwca :)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Z Teslą to nigdy nie wiadomo, auto może pojawić się w każdej chwili 💪
 

TSK

Zadomawiam się
Mój nr RN.....554
Liczę na odbiór w maju jednak QS rządzi się swoimi prawami i pewnie będzie dopiero na koniec czerwca :)
U mnie końcówka ....245. Po analizie postów z tego forum oraz ze stron niemieckich wydaje się,że produkcja QS ruszyla pelną parą😉 i wydaje mi się, że samochody powinny się pojawić w okolicy 2-3tygodnia maja🤔 ale wiadomo,z emoze być różnie🤷‍♂️
 

kzahel

Zadomawiam się
Liczyłem na to, że zamówienia z zeszłego roku już zostały zrealizowane... Pamiętasz może jaki termin dostawy był przewidywany w sierpniu?
Ja zamawiałem w Warszawie z zaznaczeniem terminu na 1Q 2023, byłem przekonany że odbiorę tym bardziej, że w styczniu dostałem sms czy chcę do końca marca odebrać. No i czekam dalej.
 

filippo123

Nowy na Forum
Przesunięcie odbioru o kilka dni osłodzone taką obniżką... Ja bym się ucieszył. Wprawdzie cieszę się już z drugiej korekty ceny, ale czekanie od stycznia już mi się dłuży.
Ciekaw jestem jaki kolor zamawiałeś i kiedy?
Zdecydowanie się cieszę! :) Czarny z zewnątrz, biały w środku, czekanie od listopada (głównie dlatego, że Berlin późno zaczął produkować białe wnętrza, a Performance jest tylko z Berlina)
 

itguy

Posiadacz elektryka
Czy ktoś z osób które mają wyznaczony termin odbioru na ten tydzień i smsa z pogróżkami dostał już jakiś kontakt z Tesli? bo u mnie na razie głucho a faktury jak nie było tak nie ma, a jednakowoż do ustalonego terminu odbioru, tj. środy czasu odrobinę mało :D
 
Top