Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

kristof46

Fachowiec
nie wiem na jakim etapie Ty masz leasing, ale Tesla ma zamówienie z mojego leasingu od 31.01. Z mojej strony zostało czekać na potwierdzoną informację: proszę przyjechać mamy tablice w Ząbkach, można odbierać auto. Wszystko zależy tylko od Tesla jak szybko wyślą leasingowi wymagane dokumenty na e-mail i później na wskazany adres przez leasing do rejestracji.
Generalnie nie mam nawet podpisanej umowy z leasingiem :p No ale to formalność bo wyliczenie mam. Ba zmieniła sie w piątek cena wiec i leasing był zadowolony bo zmiana ceny po posiadaniu dokumentów to kolejne aneksy co wcale nie przyspiesza sprawy. Zatem kwestia podpisania papierów. Santander leasing wie jak działa tesla wiec. Zreszta mam u nich inna Tesle.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Wczorajszy odbiór Y (pomimo deszczowej pogody) odbył sie w miarę sprawnie - mały ruch w salonie (2 osoby obsługiwały wydawanie ;))
Szybki obchód auta i dosłownie 2 minutach podpis na tablecie po tym jak sprzedawca dowiedział się że to już kolejna Tesla i nie musi nic tłumaczyć.
Auto naładowane do 35% - trochę mało aby starczyło do Lućmierza (tym bardziej że na S8 był spory korek po stłuczkach) więc podłączyłem się do ładowarki przy salonie i dobiłem do 50 % (w tym czasie auto aktualizowało mi się do 2023.6.11).
Wall Connectory są dostępne do zakupu - cena się nie zmieniła.

Nowe auto (przebieg 2 km) TMY LR z baterią LG 5LM50 79 kWh (BERLIN) przy:
- 100% pokazało 521 km zasięgu
- 90% pokazało 491 km zasięgu

Przy salonie na parkingu jest trochę aut ale widziałem już więcej więc tak wypełniony na 2/3, aczkolwiek w trakcie mojego pobytu przyjechała lohra z pięcioma Teslami model S :)

IMG_20230415_121839.jpg
IMG_20230415_121926.jpg
IMG_20230415_124125.jpg
IMG_20230415_140600.jpg
IMG_20230415_121714.jpg
 
Last edited:

itguy

Posiadacz elektryka
Czy jest wśród nas szczęśliwy (wkrótce) posiadacz tej TMYP QS? Ciekaw jestem jak długo czekał od zamówienia...
Jeszcze chyba takiego nie ma, bo nadal wisi w Inventory
 

pluto

Pionier e-mobilności

ypl

Pionier e-mobilności
Wczorajszy odbiór Y (pomimo deszczowej pogody) odbył sie w miarę sprawnie - mały ruch w salonie (2 osoby obsługiwały wydawanie ;))
Szybki obchód auta i dosłownie 2 minutach podpis na tablecie po tym jak sprzedawca dowiedział się że to już kolejna Tesla i nie musi nic tłumaczyć.
Auto naładowane do 35% - trochę mało aby starczyło do Lućmierza (tym bardziej że na S8 był spory korek p stłuczkach) więc podłączyłem się do ładowarki przy salonie i dobiłem do 50 % (w tym czasie auto aktualizowało mi się do 2023.6.11).
Wall Connectory są dostępne do zakupu - cena się nie zmieniła.

Nowe auto (przebieg 2 km) TMY LR z baterią LG 5LM50 75 kWh (BERLIN) przy:
- 100% pokazało 521 km zasięgu
- 90% pokazało 491 km zasięgu

Przy salonie na parkingu jest trochę aut ale widziałem już więcej więc tak wypełniony na 2/3, aczkolwiek w trakcie mojego pobytu przyjechała lohra z pięcioma Teslami model S :)

View attachment 10127
View attachment 10128
View attachment 10129
View attachment 10130
View attachment 10131
Widzę, że jest mniej aut na placu niż jak ja byłem tam w piątek, czyli wydawka idzie 😀
 

radzik rmz

Nowy na Forum
To nie ten egzemplarz, ten w salonie ma białe wnętrze ;)
Dokładnie. Mało tego w inventory widzę w tej chwili QS ale Long Range. A ten na zdjęciu to Performance, co widać choćby po kolorze zacisków.
 

Attachments

  • Screenshot_20230416_104004_Chrome.jpg
    Screenshot_20230416_104004_Chrome.jpg
    931,1 KB · Liczba wyświetleń: 8

D4r3k

Zadomawiam się
Czy jest wśród nas szczęśliwy (wkrótce) posiadacz tej TMYP QS? Ciekaw jestem jak długo czekał od zamówienia...
Czekam na takiego od 10.01.2023. Brałbym go, ale moje zamówienie jest z hakiem.
 
Top