Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Ja dostałem termin na środę w poludnie. Fajnie bo to już za 4 dni. Ale trochę słabo to widzę, bo to znaczy, że jutro musi się wydarzyć wystawienie faktury i płatność z leasingu który nic a nic nie jest elastyczny. Potem najlepiej tego samego dnia wysyłka dokumentów do rejestracji do Lublina żeby następnego dnia zarejestrować i odesłać blachy do Wawy... wygląda prawdopodobnie, ale jak do tej pory od wtorku nie udało się wystawić faktury XD i gdyby nie samopomoc ludzi z forum to to dalej nic by nie drgnęło w tym temacie... Mimo wszystko pozostanę optymistą :D
Btw termin odbioru można przesuwać bez utraty VINu w razie czego? :D
 

Chris

Posiadacz elektryka
Ja dostałem termin na środę w poludnie. Fajnie bo to już za 4 dni. Ale trochę słabo to widzę, bo to znaczy, że jutro musi się wydarzyć wystawienie faktury i płatność z leasingu który nic a nic nie jest elastyczny. Potem najlepiej tego samego dnia wysyłka dokumentów do rejestracji do Lublina :D
jutro jest niedziela :cool:
 

Daro76

Zadomawiam się
Ja mam. Krótko mówiąc brudzi się tak samo jak czarna, tylko na niej więcej widać, ale jak będziesz dbał to będzie ok. Też się tego bałem na początku. Z plusów, mniej się nagrzewa latem, materiał jest bardziej miękki niż czarny no i efekt wow.
Dzięki wielkie za info. Impregnowałeś czymś? Tak się zastanawiam czy to ewentualnie zabezpieczyć a potem czyścić. Bo to skóra nie jest, ale co dokładnie to nie wiem :)
 

itguy

Posiadacz elektryka
Dzięki wielkie za info. Impregnowałeś czymś? Tak się zastanawiam czy to ewentualnie zabezpieczyć a potem czyścić. Bo to skóra nie jest, ale co dokładnie to nie wiem :)
Ludzie piszą w internecie że chusteczki nawilżane dla dzieci robią super robotę jeśli chodzi o czyszczenie tej ekoskóry :)
 

itguy

Posiadacz elektryka
E tam, jakoś to będzie, nie ma się co stresować
No nie inaczej ;) tym bardziej że to Tesla ciągle zawala nie my. Ale aby auta były ok bez żadnych defektów, resztę się ogarnie
 

Daro76

Zadomawiam się
Ja też dostałem termin odbioru - Piatek 21.04 w samo południe... No to teraz zobaczymy jak leasing wykaże się sprawnością w załatwieniu formalności...
 

kristof46

Fachowiec
Ja też dostałem termin odbioru - Piatek 21.04 w samo południe... No to teraz zobaczymy jak leasing wykaże się sprawnością w załatwieniu formalności...
Tu też pojawia się pytanie co leasing musi zrobić żeby auta nie zabrali...o ile kwestie płatności myślę że bank ogarnie w miarę szybko po podpisaniu dokumentów tak nie wiem co z rejestracją. Wystarczy że osoba która się tym zajmuje zrobi sobie wolne czy coś i już mamy opóźnienie. Jeśli więc Tesla do tego 21.04 oczekuje tablic to może być problem. Zresztą ciekawe że wszyscy mamy ten 21.04.
 

Chris

Posiadacz elektryka
Tu też pojawia się pytanie co leasing musi zrobić żeby auta nie zabrali...o ile kwestie płatności myślę że bank ogarnie w miarę szybko po podpisaniu dokumentów tak nie wiem co z rejestracją. Wystarczy że osoba która się tym zajmuje zrobi sobie wolne czy coś i już mamy opóźnienie. Jeśli więc Tesla do tego 21.04 oczekuje tablic to może być problem. Zresztą ciekawe że wszyscy mamy ten 21.04.
nie wiem na jakim etapie Ty masz leasing, ale Tesla ma zamówienie z mojego leasingu od 31.01. Z mojej strony zostało czekać na potwierdzoną informację: proszę przyjechać mamy tablice w Ząbkach, można odbierać auto. Wszystko zależy tylko od Tesla jak szybko wyślą leasingowi wymagane dokumenty na e-mail i później na wskazany adres przez leasing do rejestracji.
 
Top