Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

ypl

Pionier e-mobilności
Ciekawe czy to czekanie wielu osób na performance'y od stycznia nie ma właśnie ukrytego takiego powodu, że jesteśmy oznaczeni jako biedny rynek, wiedzieli o obniżkach więc przetrzymali część zamówień.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Wczoraj przyszedł SMS, że zbliża się czas dostawy mojej Tesli MYLR QS. Ale na koncie ani VINu ani słychu.
U mnie VIN się pojawił jeden dzień po takim SMSie.
 

Arturo

Zadomawiam się
Ciekawe czy to czekanie wielu osób na performance'y od stycznia nie ma właśnie ukrytego takiego powodu, że jesteśmy oznaczeni jako biedny rynek, wiedzieli o obniżkach więc przetrzymali część zamówień.
Jest to raczej kwestia popytu w poszczególnych krajach Europy. Top 6 wygląda tak: 1. Holandia, 2. Norwegia, 3. Niemcy, 4. Francja, 5. Szwecja, 6. Szwajcaria. Polska raczej w ogonie, więc procentowy udział w przydziale też jest mniejszy.
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
ps. chętnie bym się dowiedział od kogoś kto ma białe wnętrze jak to się brudzi w realnym użytkowaniu.
Ja mam. Krótko mówiąc brudzi się tak samo jak czarna, tylko na niej więcej widać, ale jak będziesz dbał to będzie ok. Też się tego bałem na początku. Z plusów, mniej się nagrzewa latem, materiał jest bardziej miękki niż czarny no i efekt wow.
 
Top