Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Tesla Update - Chcielibyśmy przypomnieć, że płatność za Twoją Teslę wciąż nie została dokonana. Prosimy o przelanie zaległej kwoty w ciągu 24 godzin, w przeciwnym razie pojazd zostanie przydzielony do innego zamówienia. Aby zrezygnować z usługi SMS, odpowiedz STOP. Tesla Poland Team
Ah ta Tesla... XD ciekawe czy wystawią poprawną fakturę w ciągu tych 24 godzin
 

kristof46

Fachowiec
Ah ta Tesla... XD ciekawe czy wystawią poprawną fakturę w ciągu tych 24 godzin
No to już jest przegięcie i szczyt chamstwa gdzie przez ich nieogarnięcie w ostatnim tygodniu (brak A. Glapy która jedyna ogarnia) takie rzeczy.
Rozmawiałem z nimi dwa dni temu i twierdzili ze będą jeszcze dzwonić oficjalnie. Poza tym twierdzili ze na spokojnie itp itd. A też dostałem takiego SMSa. Co ciekawe dostałem SMS zarówno na auto które już jest na placu oraz drugie z którym nawet nie wiem co się dzieje.
Poza tym zmieniła się cena więc i leasing na nowo musi ogarnąć swoje procedury wyceny itd.
Jak widać nagle zaczęło ich cisnąć bo brakuje im miejsca na placu.
 
Last edited:

Chris

Posiadacz elektryka
Tesla Update - Chcielibyśmy przypomnieć, że płatność za Twoją Teslę wciąż nie została dokonana. Prosimy o przelanie zaległej kwoty w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie pojazd zostanie przydzielony do innego zamówienia. Aby zrezygnować z usługi SMS, odpowiedz STOP. Tesla Poland Team.

Ja dostałem 48 godzin :) .

BTW. Mustanga sprzedałem dzisiaj po 8 latach.... :cry: , wyścig na 1/4 Mili z żoną w TMY LR odwołany ;)..... , szukam teraz GT500 Shelby V gen, żeby na pewno wygrać :cool:
 
Last edited:

kristof46

Fachowiec
Ciekaw jestem na ile te ich pogróżki są realne. Wiele razy powtarzałem się z tym jak słabo jest traktowany klient ale to już przegięcie. To nie jest produkt wart jakieś 100-200 zł tylko ponad 200k.
Najgorsze ze na miejscu w salonie dostałem zapewnienia ze wszystko spoko a tu taki zonk.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Tesla Update - Chcielibyśmy przypomnieć, że płatność za Twoją Teslę wciąż nie została dokonana. Prosimy o przelanie zaległej kwoty w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie pojazd zostanie przydzielony do innego zamówienia. Aby zrezygnować z usługi SMS, odpowiedz STOP. Tesla Poland Team.

Ja dostałem 48 godzin :) .

BTW. Mustanga sprzedałem dzisiaj po 8 latach.... :cry: , wyścig na 1/4 Mili z żoną w TMY LR odwołany ;)..... , szukam teraz GT500 Shelby V gen, żeby na pewno wygrać :cool:
Ja Miaty nie sprzedam, to taki gramofon, dam dzieciom, niech mają i się cieszą, że dostali przed wojenny gramofon motoryzacyjny 😉😁😅
 

Chris

Posiadacz elektryka
info w apce o odbiorze w czwartek... zaraz po sms-ie, że mam 48 h na zapłacenie. Wysłałem im e-mail, żeby chociaż cokolwiek do leasingu odpisali, bo czekają na fakturę i inne pierdoły :)
 
Top