Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

gim-kg

Pionier e-mobilności
Dzięki wielkie za info. Impregnowałeś czymś? Tak się zastanawiam czy to ewentualnie zabezpieczyć a potem czyścić. Bo to skóra nie jest, ale co dokładnie to nie wiem :)
Colourlock do Eco skóry. Masz w zestawie preparat do czyszczenia oraz impregnat.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Ja czekam od 12.01.2023.
Z niecierpliwości przybieram nogami i liczę na to, że w końcu styczniowe zamówienia na ten kolor w wersji performance będą wydawane... 😉
Czekanie trochę się opłaciło - przynajmniej cenę obniżyli ;)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Tymczasem w Chinach kilka tysięcy aut przygotowanych na export, ciekawe co na to konkurencja ? :)

Ftw9oT3XsAENn78.jpeg
 

KrzysztofFly

Moderator
Według danych podanych przez Samar, Model 3 sprzedawał się lepiej w 1 kwartale od Model Y.
W samym tylko marcu wynik to Model 3 - 418 sztuk, Model Y - 252 sztuk.
Czytając na forum wątki o odbiorach, aż nie chce mi się wierzyć w w tą przewagę modelu 3. Plac w Ząbkach zawalony jest głównie modelem Y, lawety widziane pod salonem głównie zwoziły Y. Więc albo nowi posiadacze 3 nie udzielają się na naszym forum albo ta przewaga wynika z chociażby informacji o zawalonym Modelem 3, placu Arvala w Wilanowie.
Sama proporcja sprzedaży 3 i Y, nie pasuje również do zainteresowania tymi modelami na rynku europejskim.
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Odebrałem swoją trójkę właśnie wczoraj z Arvala i z rozmowy wyszło, że około 450 aut, które nie dotarły z Chin do nas z różnych powodów w końcu przyjechały i na Wilanowie na placu zostały zrzucone. Stąd ta dominacja. Plac Arval Store na Alei Wilanowskiej służy tylko do odbiorów aut.
 

Paweł@

Zadomawiam się
TMY LR QS z inventory zniknęła - zatem ma już swego nabywcę. Zwróćcie jednak uwagę, że 7 sztuk LR i 1 performance nadal czeka na swego klienta. Po obniżkach RWD i Performance wszyscy zapewnie czekają na obniżki LR bo jak dotąd znikały wszystkie z inventory w ciągu godziny. Moim zdaniem chętni którzy jeszcze nie kupili czekają...
 

pluto

Pionier e-mobilności
Wszystkie egzemplarze prędzej czy później zostaną kupione :)
Jak ktoś chce kupić to kupi, jak ktoś chce czekać dalej do będzie czekać - tylko z Teslą nigdy nie wiadomo kiedy, co i ile utnie z ceny lub wyposażenia .
 
Top