Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Pisałem wczoraj już na ten adres rano i niestety bez odpowiedzi ;(
A potrzebuje tylko do płatności skanów homologacji.
Musisz napisać maila na warsaw_sales, odpowiedzą w końcu, albo zadzwonią z pytaniem czemu jeszcze nie opłacone. W tytule wiadomości koniecznie podaj numer zamówienia.
 
Last edited:

Piernik

Posiadacz elektryka
Musisz napisać maila na warsaw_sales, odpowiedzą w końcu. W tytule wiadomości koniecznie numer zamówienia.
Też od wczoraj na ten mail pisze z numerem zamówienia. Dziś od rana znowu. Jakiś dramat zupełny się zrobił z tą obsługą.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Też od wczoraj na ten mail pisze z numerem zamówienia. Dziś od rana znowu. Jakiś dramat zupełny się zrobił z tą obsługą.
spokojnie, upomną się o kasę, u mnie tak jak pisałem w końcu się odezwali i dali 24h na wpłatę, jednocześnie podsyłając wszystkie potrzebne dokumenty o które napisałem zapytanie na warsaw_sales, także czytają te maila ale nie odpisują.
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Też od wczoraj na ten mail pisze z numerem zamówienia. Dziś od rana znowu. Jakiś dramat zupełny się zrobił z tą obsługą.
A może na horyzoncie kolejna obniżka aut (tak jak wczoraj w USA - Model Y 3k USD mniej) - i stąd ciśnienie by wypchnąć wszystko co jest pending...
 

itguy

Posiadacz elektryka
A może na horyzoncie kolejna obniżka aut (tak jak wczoraj w USA - Model Y 3k USD mniej) - i stąd ciśnienie by wypchnąć wszystko co jest pending...
który konkretnie? LR potaniał? :D
 

itguy

Posiadacz elektryka

piotrazz

Posiadacz elektryka
nieźle, może i u nas potanieją, szkoda że wczoraj zapłaciłem :D
Co chwilę wprowadzają usprawnienia/zmniejszają koszty produkcji więc to jest jeden driver na obniżkę. Podejrzewam, że mając pole manewru w postaci 20-30% marży per unit chcą po prostu wykosić konkurencję przy zmniejszonym popycie. Jak obniżą cenę Y LR to znowu będę musiał zaczynać wniosek do BOŚ'ia z nową ceną.... porażka :-(
 

ypl

Pionier e-mobilności
Nie sądzę aby to był trwały trend, inflacja, rosnące koszty pracy, oraz prawdopodobnie nadchodzący lift spowodują że ceny się ustabilizują bądź nawet trochę wzrosną. Teraz to bardzo dobry moment na zakup moim zdaniem.
 
Top