Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

KrzysztofFly

Moderator
Dostałem informację, że w pierwszym roku jest obowiązkowe, natomiast GAP nie jest obowiązkowy. Jednak bez GAP warunki są gorsze.
Co do GAP to już trzeba samemu skalkulować co się komu opłaca, jak bardzo mała wpłata własna to lepiej brać. Ja mam leasing u nich bez GAP i ubezpieczenie też wykupione we własnym zakresie.
 

kristof46

Fachowiec
Ja odbierałem samochód w lutym 2023 i też tak twierdzili, a jednak dało się.
Głównie przez to info odpuściłem. Santander Leaisng dał mi ostatecznie takie same warunki jak multirent plus własne ubezpieczenie.
Pytanie czy Multirent jeszcze by zszedł z oferty czy to co dają jest nienegocjowalne
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Głównie przez to info odpuściłem. Santander Leaisng dał mi ostatecznie takie same warunki jak multirent plus własne ubezpieczenie.
Pytanie czy Multirent jeszcze by zszedł z oferty czy to co dają jest nienegocjowalne
W lutym 23 rozmawiałem i był "margines" do rozmowy ale jednocześnie prawie każdego dnia są minimalne spadki stóp więc raty też ledwo ale coś tam się zmieniają - mówimy o kilku złotych miesięcznie w skali raty 3tyś netto ale zawsze to coś. Główna i najważniej dla mnie zaleta SLeasing - minimum formalności a zaleta SConsumer - kontakt bezpośredni z Tesla więc procedury lepiej ogarnięte.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Jeszcze w lutym zostawiłem swój kontakt na stronie tesli "dla firm", dziś telefon... po 2 pełnych miesiącach, czy jestem zainteresowany :)... tam chyba do dziś nie było osoby, która oddzwania na zostawione tam dane. O dziwo telefon z "prywatnego numeru", nie z centralki.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Jeszcze w lutym zostawiłem swój kontakt na stronie tesli "dla firm", dziś telefon... po 2 pełnych miesiącach, czy jestem zainteresowany :)... tam chyba do dziś nie było osoby, która oddzwania na zostawione tam dane. O dziwo telefon z "prywatnego numeru", nie z centralki.
też do mnie dzwonili z prywatnego numeru, następnego dnia jak chciałem oddzwonić to numer już był niedostępny.
 

Chris

Posiadacz elektryka
Szok dzisiaj! Zadzwonił miły Pan z Tesla i pyta kiedy chcę odebrać (w apce termin na jutro). Poprosiłem o sprawdzenie, czy dokumenty zostały wysłane do leasingu do rejestracji, oddzwonił, że jutro wyślą. Po kilku telefonach (odbierał bez problemu) okazało się, że Tesla Polska nie taka straszna, ani zła ;) i da się wszystko ogarnąć. Efekt taki, że w piątek odbiera auto bez tablic na lawetę pewna firma (nie wiem, czy mogę reklamować), weryfikują auto, sprawdzają, ja dostaję pełne info i foty, laweta jedzie na detailing, tam od razu przemalują fabryczne 19 na czarną satynę i w przyszłym tygodniu odbiorę już gotowe po detailingu.
 

KrzyCh

Posiadacz elektryka
Szok dzisiaj! Zadzwonił miły Pan z Tesla i pyta kiedy chcę odebrać (w apce termin na jutro). Poprosiłem o sprawdzenie, czy dokumenty zostały wysłane do leasingu do rejestracji, oddzwonił, że jutro wyślą. Po kilku telefonach (odbierał bez problemu) okazało się, że Tesla Polska nie taka straszna, ani zła ;) i da się wszystko ogarnąć. Efekt taki, że w piątek odbiera auto bez tablic na lawetę pewna firma (nie wiem, czy mogę reklamować), weryfikują auto, sprawdzają, ja dostaję pełne info i foty, laweta jedzie na detailing, tam od razu przemalują fabryczne 19 na czarną satynę i w przyszłym tygodniu odbiorę już gotowe po detailingu.
Gratulacje!
👍
😞 Czyli moja nie będzie pierwszą QS we Wro? Jak ja to przeżyję 😉?
 
Top