Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Szok dzisiaj! Zadzwonił miły Pan z Tesla i pyta kiedy chcę odebrać (w apce termin na jutro). Poprosiłem o sprawdzenie, czy dokumenty zostały wysłane do leasingu do rejestracji, oddzwonił, że jutro wyślą. Po kilku telefonach (odbierał bez problemu) okazało się, że Tesla Polska nie taka straszna, ani zła ;) i da się wszystko ogarnąć. Efekt taki, że w piątek odbiera auto bez tablic na lawetę pewna firma (nie wiem, czy mogę reklamować), weryfikują auto, sprawdzają, ja dostaję pełne info i foty, laweta jedzie na detailing, tam od razu przemalują fabryczne 19 na czarną satynę i w przyszłym tygodniu odbiorę już gotowe po detailingu.
Z ciekawości ile po płatności wysyłają dokumenty?
 

Chris

Posiadacz elektryka
Z ciekawości ile po płatności wysyłają dokumenty?
płatność wyszła w poniedziałek, na koncie pokazała się we wtorek, dzisiaj odpisali po 13:00 w końcu do leasingu na maila: "Dziś kurier odbierze od Nas dokumenty." Ale jak zadzwonił człowiek z Tesla do mnie z pytaniem kiedy chcę odebrać, to nie wiedział, czy dokumenty już zostały wysłane. Po chwili oddzwonił i powiedział, że jednak nie wysłali i jutro wyślą.
 

PiotrMD

Zadomawiam się
Z ciekawości ile po płatności wysyłają dokumenty?
Też mnie to ciekawi. Opłaciłem w poniedziałek, na jutro (czwartek) planowałem rejestrację. Zaplanowałem sobie wolne w pracy. Odbiór mam w piątek na 17.00, ale nie mam szans urwać się w piątek z pracy, żeby zarejestrować auto.
Do tej pory nie mam jednak dokumentów, więc cały plan w pizdu…
Kto dowozi dokumenty? Kurier? Jakiej firmy? Kurier dzwoni do adresata?
 

pluto

Pionier e-mobilności
Przesyłki wysyłane są firmą kurierską TNT - dostaje się e-maila z linkiem do śledzenia przesyłki.
Kurier do mnie nie dzwonił - zostawił kopertę przed domem.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Z ciekawości ile po płatności wysyłają dokumenty?
U mnie po 3 dniach od płatności wysłali kuriera który doręczył przesyłkę po 2 dniach.
 

PiotrMD

Zadomawiam się
Aha, czyli mi nie wysłali jeszcze, bo nie dostałem maila. I w piątek nie odbiorę auta, bo nie będzie zarejestrowany. Ok. To teraz będą musieli się do mnie dostosować.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Aha, czyli mi nie wysłali jeszcze, bo nie dostałem maila. I w piątek nie odbiorę auta, bo nie będzie zarejestrowany. Ok. To teraz będą musieli się do mnie dostosować.
Można odebrać w sobotę tak ja to zrobiłem. Kurier był w piątek, w tym samym dniu rejestracja i odbiór auta w sobotę.
E-maila także nie zauważyłem bo wpadł mi w SPAM więc kurier przybył nieoczekiwanie :)
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Czy ktoś zamawiał ostatnio Y RWD i ma już vin? My co prawda zamówiliśmy do firmy wczoraj, ale tak się zastanawiam ile czasu mam na znalezienie leasingu.
A właśnie, który teraz najlepiej wychodzi? Ja mam na moją 3 w Santander Multirent (początkowo 100,5%) tylko dużo sobie za ten GAP liczą.
Pamiętajcie, że GAP może być gdzie indziej - wziąłem leasing w Santander, a GAP w FmLeasing i tam GAP wyszedł mi ~70zł/m-c leasingu (płacąc za całe 48 m-cy jednorazowo).
 
Top