Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Jusand

Posiadacz elektryka
Czy ktoś zamawiał ostatnio Y RWD i ma już vin? My co prawda zamówiliśmy do firmy wczoraj, ale tak się zastanawiam ile czasu mam na znalezienie leasingu.
A właśnie, który teraz najlepiej wychodzi? Ja mam na moją 3 w Santander Multirent (początkowo 100,5%) tylko dużo sobie za ten GAP liczą.
 

PawelGDZ

Posiadacz elektryka
Czy ktoś zamawiał ostatnio Y RWD i ma już vin? My co prawda zamówiliśmy do firmy wczoraj, ale tak się zastanawiam ile czasu mam na znalezienie leasingu.
A właśnie, który teraz najlepiej wychodzi? Ja mam na moją 3 w Santander Multirent (początkowo 100,5%) tylko dużo sobie za ten GAP liczą.
ja zamawiałem Y LR i Y RWD, Y LR w 4 dni wszystko załatwione łącznie z leasingiem i rejestracją i już od 2 tygodni jeżdżę, a na VIN RWD czekam od 3.04
co do GAP... tak masz rację, jest wyższy niż u konkurencji ale mają lepszą ofertę i gdzieś to muszą odbić, polecam Multirent, bo oni sami jeźdzą do Ząbek i załatwiają wszystko "na wczoraj"
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Trzeba sobie zadać pytanie, czy podwyżki pensji jakie dostaliśmy w ostatnich latach są z nami na stałe czy zgodzimy się na obniżkę pensji do tej z 2018 roku?

Podwyżki pensji były podyktowane inflacją, więc jeśli się nie zgodzimy na niższe pensje (co jest raczej pewne) to nominalnie ceny wszystkiego co jest zależne od pensji muszą pójść w górę.

Obecnie w mediach trwa nagonka na Kowalskiego, że świat się kończy, to dobry moment na wykorzystanie sytuacji.
 

Jusand

Posiadacz elektryka
ja zamawiałem Y LR i Y RWD, Y LR w 4 dni wszystko załatwione łącznie z leasingiem i rejestracją i już od 2 tygodni jeżdżę, a na VIN RWD czekam od 3.04
co do GAP... tak masz rację, jest wyższy niż u konkurencji ale mają lepszą ofertę i gdzieś to muszą odbić, polecam Multirent, bo oni sami jeźdzą do Ząbek i załatwiają wszystko "na wczoraj"
Wiem, Pan Grzegorz pierwszą naszą teslę w 2021 ogarnął bezproblemowo. Łącznie z rejestracją w Gdańsku.
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Czy ktoś zamawiał ostatnio Y RWD i ma już vin? My co prawda zamówiliśmy do firmy wczoraj, ale tak się zastanawiam ile czasu mam na znalezienie leasingu.
A właśnie, który teraz najlepiej wychodzi? Ja mam na moją 3 w Santander Multirent (początkowo 100,5%) tylko dużo sobie za ten GAP liczą.
Y RWD płynie z Chin więc jeżeli VIN wskoczą to hurtowo wsyzstkim zamawiającym jak statek będzie już w drodze do portu w UE. W pierwszym kwartale jak zamawiałem to ktoś tutaj miał tą informację i wiadomo było jak planować. Z swojego harmonogramu sugeruję leasing już dogadać i podpisać bo do BOŚ o dofinansowanie to jest długa droga a leasing na auto może poczekać, od podpisania umowy, od 3-9 miesięcy. Mnie najlepszą ofertę dał Santander Leasing bo mamy też konto firmowe w Santander a drugi (pod kątem czystego kosztu/ raty ING równolegle z Santander Consumer).
 

kristof46

Fachowiec
Y RWD płynie z Chin więc jeżeli VIN wskoczą to hurtowo wsyzstkim zamawiającym jak statek będzie już w drodze do portu w UE. W pierwszym kwartale jak zamawiałem to ktoś tutaj miał tą informację i wiadomo było jak planować. Z swojego harmonogramu sugeruję leasing już dogadać i podpisać bo do BOŚ o dofinansowanie to jest długa droga a leasing na auto może poczekać, od podpisania umowy, od 3-9 miesięcy. Mnie najlepszą ofertę dał Santander Leasing bo mamy też konto firmowe w Santander a drugi (pod kątem czystego kosztu/ raty ING równolegle z Santander Consumer).
czy tylko RWD jest z Chin czy coś jeszcze?
Co do leasingu to absolutnie trzeba ogarniać od razu żeby mieć później nie tyle względny spokój bo o to z Tesla ciężko ale po prostu mniej stresu.
Multirent i ten Pan Grzegorz to o tyle dobre wyjście że on jest często na miejscu a i ma telefony do kierownika czy innych ludzi.
Inne leasingi mają gorzej niestety.
Co do 2021 sam pamietam jak ojciec załatwiał swoją 3-ke. Było sporo załatwiania ale to po stronie leasingu. Niemniej wtedy jeszcze nie było napinki i gróźb że zabiorą itd.
 

Jusand

Posiadacz elektryka
Y RWD płynie z Chin więc jeżeli VIN wskoczą to hurtowo wsyzstkim zamawiającym jak statek będzie już w drodze do portu w UE. W pierwszym kwartale jak zamawiałem to ktoś tutaj miał tą informację i wiadomo było jak planować. Z swojego harmonogramu sugeruję leasing już dogadać i podpisać bo do BOŚ o dofinansowanie to jest długa droga a leasing na auto może poczekać, od podpisania umowy, od 3-9 miesięcy. Mnie najlepszą ofertę dał Santander Leasing bo mamy też konto firmowe w Santander a drugi (pod kątem czystego kosztu/ raty ING równolegle z Santander Consumer).
Mam już oferty z obu Santanderów i po doliczeniu GAP rata różni się 0 10 zł na korzyść Multirent.
 
Top