Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

pluto

Pionier e-mobilności

TSK

Zadomawiam się
Wątpię żeby mieli na stanie QuickSilver. Pewnie mieli jakieś rezygnacje i wolą wystawić zawczasu do inventory tych niezdecydowanych.
Pan powiedział że to nie jest rezygnacja z zamówienia tylko Tesla wysyła im co pewien czas samochody znad produkcji które muszą znaleźć nabywcę dlatego dzwoni
 

masterolo

Nowy na Forum
Ja złożyłem zamówienie na podstawowy, biały YLR 26.04, 27.04 uzupełniłem dane leasingu (Santander Multirent) i od razu pojawił się VIN na stronce. Jakimś dekoderem sprawdziłem, niby z Berlina. Teraz czekam na FV od Tesli. Może z doświadczonych forumowiczów napisać ile to może potrwać i jakie są późniejsze kroki? Musze oddać poprzenie auto i chciałbym to w miare na zakładkę zaplanować. Z góry dzięki!
 

D4r3k

Zadomawiam się
Wczoraj dostałem VIN TMP QS białe wnętrze, AP rozszerzony, hak. Faktura jest juz w leasingu i Tesla chce by opłacić do 04.05.2023. W apce mam info że dostawa 04.05. Dobrze rozumiem, że ta informacja dotyczy zapłaty?
Teraz mają trochę luźniej, czy można pogadać o odbioru, taki jaki mi pasuje?
 

masterolo

Nowy na Forum
Wczoraj dostałem VIN TMP QS białe wnętrze, AP rozszerzony, hak. Faktura jest juz w leasingu i Tesla chce by opłacić do 04.05.2023. W apce mam info że dostawa 04.05. Dobrze rozumiem, że ta informacja dotyczy zapłaty?
Teraz mają trochę luźniej, czy można pogadać o odbioru, taki jaki mi pasuje?
Ile czasu Tesla potrzebowała na przesłanie FV do leasingu ?
 

D4r3k

Zadomawiam się

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Ja złożyłem zamówienie na podstawowy, biały YLR 26.04, 27.04 uzupełniłem dane leasingu (Santander Multirent) i od razu pojawił się VIN na stronce. Jakimś dekoderem sprawdziłem, niby z Berlina. Teraz czekam na FV od Tesli. Może z doświadczonych forumowiczów napisać ile to może potrwać i jakie są późniejsze kroki? Musze oddać poprzenie auto i chciałbym to w miare na zakładkę zaplanować. Z góry dzięki!
masz juz umowę z SM podpisaną? Najwięcej i kolejności powie ci p. Grzegorz z SM - on ma dobre rozeznanie i pracuje z nimi na wyłączność więc odrobinę sprawniej niż inne leasingi. U mnie FV była po "zamówieniu" na auto z leasingu z danymi do FV itd. (3-4dni trwało). Potem dokumenty kurierem do leasingu (tutaj różnie bywa - czasami na następny dzień a czasami do tygodnia idzie przesyłka) i zostaje odbiór auta. Masz LR więć auto z Berlina których teraz sporo jest na placu i spore szanse że twój już tu czeka albo na zapasowym parkingu niedaleko Ząbek. Gratulacje
 

pluto

Pionier e-mobilności
Jak pisałem wcześniej 2 tygodnie temu odbierałem TMY naładowanego do 35%.
Tydzień temu w Loot Box pojawiło się 150 km darmowego ładowania na SC. Wczoraj przyszła wiadomość wyjaśniająca te darmowe kilometry - miły gest Tesli ;)

150.jpg
 
Top