Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Jaro_bwo

Zadomawiam się
zamówiłem przed chwilą 2x TMY
TMY RWD Midnight Silver Metallic
TMY LR Biała Perła
obie z hakiem, dostawa obie kwiecień - czerwiec, na TMY LR mam już VIN, czy jak nie zapłacę to mi VIN zabiorą?
jeszcze nie wybrałem leasingodawcy i nie wiem czy mam czekać, aż Tesla się odezwie że auta jadą i mam smolić, czy mam sam im jakoś dać znać, że będzie leasing?
Będą cię atakować niebawem smsami i mailami abyś uzupełnił dane płatności, później w ciągu jakiś 2 tyg dostaniesz finalnego maila ze jak nie dodasz danych to usuną vin, i tak też zrobią, tak miałem, z jednej strony żal bo miałem Y z chin więc dobry wypust, z drugiej strony może wyjdzie HW4 jak mi się boś Bank ogarnie
 

PawelGDZ

Posiadacz elektryka
Będą cię atakować niebawem smsami i mailami abyś uzupełnił dane płatności, później w ciągu jakiś 2 tyg dostaniesz finalnego maila ze jak nie dodasz danych to usuną vin, i tak też zrobią, tak miałem, z jednej strony żal bo miałem Y z chin więc dobry wypust, z drugiej strony może wyjdzie HW4 jak mi się boś Bank ogarnie

Odkopałeś mojego posta z 3 kwietnia ;)
YLR był w moich rekach już po 4 dniach!
A RWD pod koniec mają, także w moim przypadku obyło się bez usuwania vin
 

Michal

Moderator
Bo to bajkopisarz jest... tak samo zna kogoś w GigaBerlin jak chrześniakowi kupuje Teslę :p
 

Jaeger

Zadomawiam się
Miał ktoś może sytuację, że dzień przed odbiorem w aplikacji zamiast daty pojawiło się „Szacowana dostawa: (i tu miesiące)”? Mam mieć jutro odbiór samochodu (potwierdzone w poniedziałek), dzisiaj rano jeszcze było: „22 czerwiec 2023 11:00” a wieczorem data zniknęła :). Salon jest od 10 a ja mam pociąg o 7dmej i nie wiem co z tym fantem robić :D
 

Jaro_bwo

Zadomawiam się
Też miałem datę odbioru na wtorek 13 no i z tego co na grupie się spisałem z ludźmi to sporo osób miało na ten sam dzień a finalnie data zniknęła i trzeba było czekać na telefon, tak czy siak na pewno jeszcze maila dostaniesz
 
Top