Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Właśnie klepnąłem kolejną TMYLR z inventory dla siebie za 249500 zł :), tak się spieszyłem, że nie wiedziałem nawet, że kupiłem z białym wnętrzem :):):)
gratki, świetna cena za taką konfigurację :)
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
SERWIS: Byłem dzisiaj z poprawkami zgłoszonymi po odbiorze: https://forum.elektrowoz.pl/threads/wrazenia-z-jazdy-w-trasie.3577/page-14#post-99441 (przeczytaj jak to wyglądało)

BUDOWA SUC: Panowie pracują solidnie, 1 robi, 5 się patrzy, ale ładowarek nie zabraknie pod salonem - chyba pierwsza tak duża stacja ładowania będzie w PL - brakuje zadaszenia nad ładowarakami, toaleta w salonie lub na pobliskiej stacji, lub 300m w M1 + burger king najbliżej, biedronka blisko.

STAN PLACU: Cały plac zawalony samochodami, cały czas dostawy samochodów i peryferii (felgi i opony). Zjeżdżają się też ludzie na serwis, cieżko zaparkować samochód pod salonem.

Trasa: LUBLIN 100% <> WARSZAWA (Ząbki) 58% <> LUBLIN 10%, ~130km/h, ~198Wh, 24*C, obrócone 7:00-14:00
 
Last edited:

elektryk

Pionier e-mobilności
BUDOWA SUC: Panowie pracują solidnie, 1 robi, 5 się patrzy, ale ładowarek nie zabraknie pod salonem - chyba pierwsza tak duża stacja ładowania będzie w PL - brakuje zadaszenia nad ładowarakami, toaleta w salonie lub na pobliskiej stacji, lub 300m w M1 + burger king najbliżej, biedronka blisko.
W sobotę jest jakiś event w salonie w Ząbkach:

Myślisz, że zdążą zakończyć prace budowlane, czy będzie mocno rozkopane?
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
W sobotę jest jakiś event w salonie w Ząbkach:

Myślisz, że zdążą zakończyć prace budowlane, czy będzie mocno rozkopane?
Ładowarki stoją już, fundamenty mają, na moje oko to wystarczy kostkę zdjętą wcześniej ułożyć. Ale samochód który stał z robotnikami miał napisy Groundelectro cośtam, czyli od przyłączy goście, możliwe, że na sobotę będzie gotowe :)
 

Fryto

Zadomawiam się
Ja jak odbierałem pod koniec kwietnia to wydali mi auto z 35% i żadnego bonusa nie dostałem :/ a by się przydał bo w wakacje jakaś tam trasa jest planowana.
Ja odebrałem 20 kwietnia i było 20% baterii. Też zero darmowego ładowania.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Kolejnych tysiące Tesli przygotowanych na eksport z portu Shanghai ;)


1687092085474.png
 

Michal

Moderator

yarrker

Fachowiec
Małe info od znajomego pracującego w GigaBerlin - od wczoraj masowo wyjeżdzają z placu czarne Y LR i Performance . Kto zamówił może już powoli szampana otwierac :)
 

Jan2

Zadomawiam się
Małe info od znajomej pracującej w GigaBerlin - od wczoraj hurtowo wyjeżdzają z placu zielone Y LR i Performance . Kto zamówił może już powoli Dżony łajkera otwierac :)
 
Top