Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Makrys

Zadomawiam się
Koszt na wyświetlaczu to inna sprawa jak rzeczywisty, zawsze mam a nie płacę, bo mam jeszcze darmowe km . Pewnie bonus?
Może tak jak wczesnej było powiedziane to jakiś bonu - gratis na 150 km. Chociaż naładowałem się do pełna z poziomu 20 % jakieś 45kW
 

kristof46

Fachowiec
Ja jak odbierałem pod koniec kwietnia to wydali mi auto z 35% i żadnego bonusa nie dostałem :/ a by się przydał bo w wakacje jakaś tam trasa jest planowana.
 

Michał z Krakowa

Zadomawiam się
Ja jak odbierałem pod koniec kwietnia to wydali mi auto z 35% i żadnego bonusa nie dostałem :/ a by się przydał bo w wakacje jakaś tam trasa jest planowana.
Ja też, ale ponieważ samochód zamawiała mi firma (CarSmile), i musieli zrobić transfer konta, punkty poleciały w kosmos (albo zostały na ich koncie).
 

marco_25

Posiadacz elektryka
Zawsze coś będzie, punktów nie dadzą, referala nie uwzględnią, cenę akurat zmienią bo promocja pod koniec kwartału ;) albo zmienią dostawcę baterii na BYD i dzięki temu auto ładuje się jak marzenie :). Należy się tylko cieszyć że postęp jest tak szybki, jako konsumenci na tym tylko wygrywamy.
 

Vangass

Posiadacz elektryka
Właśnie klepnąłem kolejną TMYLR z inventory dla siebie za 249500 zł :), tak się spieszyłem, że nie wiedziałem nawet, że kupiłem z białym wnętrzem :):):)
01:43-01:49 była dostępna.
Gratuluję "nocny marku" :)
 

Chris

Posiadacz elektryka
01:43-01:49 była dostępna.
Gratuluję "nocny marku" :)
Taki mały bonus za siedzenie po nocach w pracy ;). Mam nadzieję, że poleciały do Ciebie punkty z refrrala? mail'a z twojego konta nie dostałem z tą ceną, nie wiem dlaczego, ale doleciało z mojej subskrypcji. Na stronie tesli miałem Twój referral wbity tak, czy inaczej, także powinny dolecieć, bo należą Ci się jak nic za pomysł i pomoc. Dziękuję bardzo.
 
Top