Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Arquiteto

Zadomawiam się
Dla potomnych krótka historia:
Odbiór przeciągnął się do prawie 2h bo auto nie było przygotowane (umyte). Ale jak już było gotowe i podszedłem do niego pooglądać z pracownikiem Tesli, to dostałem informacje, że przepraszają za to opóźnienie ale "na myjce" przeglądnęli już auto i że jest ok spasowane i że 1 plastik uszkodzony (pisałem o tym gdzieś wcześniej).
Plastik ok, serwis mobilny umówiony (3x przekładany ale cały czas umówiony...).
Natomiast SPASOWANIE!
W środę odbierałem auto z ceramiki i koleś palcem pokazał: tutaj, tutaj, tutaj..... maska, drzwi, drzwi, uszkodzona felga od środka, palce i brud i dziurka pod PPF przy tylnym nadkolu.... :mad: Kolejne zgłoszenie serwisowe...
Może dlatego była w promocji...
 

Vangass

Posiadacz elektryka

Tuti

Zadomawiam się
Wczorajszy (sobotni) odbiór TMY LR wyglądał tak:
- umówiony na 11,
- do salonu doszedłem o 9:53 (pracują od 10:00, ale juz można było wejść),
- jedno wydanie załatwili przede mną,
- koło 10:30 rozpoczęli wydawanie mi i po 10-15 minutach mogłem jechać do domu.
W salonie panował spokój, żadnych kolejek (może to skutek odbioru w "długi weekend"), pracownicy kompetentni.
Jestem zadowolony obsługą na miejscu.
Autem oczywiście też.
 

Makrys

Zadomawiam się
Auto odbebrane10/06. Miałem ustaloną godzinne na 11 00. Byłem około 10 00. Bardzo sprawnie wszystko poszło może 0,5h ponieważ auto było na myjce. Oględziny nic nie wykazały żadnych uchybień. Po powrocie do domu zgłosiłem przez aplikację, że jest problem z uszczelką. Podczas jazdy słychać świst. Po za tym to rewelacyjne się prowadzi i już mi się nie chce wsiadać do samochodu benzynowego. Taka ciekawostka nie wiem dlaczego tak się stało ale jak wczoraj ładowałem się w Lućmierzu to na wyświetlacz pokazał mi się koszt sesji na poziomie 75 PLN a pobrali mi z konta jedyne 24,50 PLN. Podsumowując zamówiłem auto 1/06 ( prezent na dzień dziecka :) ) 05/06 faktura zakupu, a 10/06 odbiór auta. Wszystko na najwyższym poziomie żadnych uwag problemów, kontakt z pracownikami Tesli na najwyższym poziomie.
 

nnneooo

Nowy na Forum
Auto odbebrane10/06. Miałem ustaloną godzinne na 11 00. Byłem około 10 00. Bardzo sprawnie wszystko poszło może 0,5h ponieważ auto było na myjce. Oględziny nic nie wykazały żadnych uchybień. Po powrocie do domu zgłosiłem przez aplikację, że jest problem z uszczelką. Podczas jazdy słychać świst. Po za tym to rewelacyjne się prowadzi i już mi się nie chce wsiadać do samochodu benzynowego. Taka ciekawostka nie wiem dlaczego tak się stało ale jak wczoraj ładowałem się w Lućmierzu to na wyświetlacz pokazał mi się koszt sesji na poziomie 75 PLN a pobrali mi z konta jedyne 24,50 PLN. Podsumowując zamówiłem auto 1/06 ( prezent na dzień dziecka :) ) 05/06 faktura zakupu, a 10/06 odbiór auta. Wszystko na najwyższym poziomie żadnych uwag problemów, kontakt z pracownikami Tesli na najwyższym poziomie.
150 km miałeś w gratisie od Tesli :)
 

marco_25

Posiadacz elektryka
Auto odbebrane10/06. Miałem ustaloną godzinne na 11 00. Byłem około 10 00. Bardzo sprawnie wszystko poszło może 0,5h ponieważ auto było na myjce. Oględziny nic nie wykazały żadnych uchybień. Po powrocie do domu zgłosiłem przez aplikację, że jest problem z uszczelką. Podczas jazdy słychać świst. Po za tym to rewelacyjne się prowadzi i już mi się nie chce wsiadać do samochodu benzynowego. Taka ciekawostka nie wiem dlaczego tak się stało ale jak wczoraj ładowałem się w Lućmierzu to na wyświetlacz pokazał mi się koszt sesji na poziomie 75 PLN a pobrali mi z konta jedyne 24,50 PLN. Podsumowując zamówiłem auto 1/06 ( prezent na dzień dziecka :) ) 05/06 faktura zakupu, a 10/06 odbiór auta. Wszystko na najwyższym poziomie żadnych uwag problemów, kontakt z pracownikami Tesli na najwyższym poziomie.
Zobacz czy nie masz w mailu informacji od tesli nt. darmowego ładowania samochodu 150km na SuC, teraz ponoć wszyscy dostają na start taki bonus. 😉
 
Top