Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

BartekD

Zadomawiam się
Dzień dobry,

wczoraj odebrałem TMYP. Zamówiona 17.05.2023, więc poszło ekspresowo.
Ale! Oczywiście, w beczce miodu musi być odrobina dziegciu :)
Mam kilka uwag do "stanu" odbieranego samochodu. Czy uwagi zgłasza się normalnie przez zgłoszenie serwisowe w aplikacji, czy jest jakiś inny dedykowany kanał do zgłoszeń?
 

Michal

Moderator
Dzień dobry,

wczoraj odebrałem TMYP. Zamówiona 17.05.2023, więc poszło ekspresowo.
Ale! Oczywiście, w beczce miodu musi być odrobina dziegciu :)
Mam kilka uwag do "stanu" odbieranego samochodu. Czy uwagi zgłasza się normalnie przez zgłoszenie serwisowe w aplikacji, czy jest jakiś inny dedykowany kanał do zgłoszeń?
Aplikacja.
 

Michal

Moderator
Tak, przy czym napisz w opisie, że zauważone po odbiorze.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
29 maja złożone zamówienie, 5 czerwca odbiór. Ekspresowo! Nie spodziewałem się tego. A jutro chrzest bojowy - podróż do słonecznej Italii :) Wszystko bezproblemowo, jak narazie jestem zadowolony!
Gratulacje ! I milej zabawy w podrozy !
 

Vangass

Posiadacz elektryka
Dla potomnych krótka historia:
Odbiór przeciągnął się do prawie 2h bo auto nie było przygotowane (umyte). Ale jak już było gotowe i podszedłem do niego pooglądać z pracownikiem Tesli, to dostałem informacje, że przepraszają za to opóźnienie ale "na myjce" przeglądnęli już auto i że jest ok spasowane i że 1 plastik uszkodzony (pisałem o tym gdzieś wcześniej).
Plastik ok, serwis mobilny umówiony (3x przekładany ale cały czas umówiony...).
Natomiast SPASOWANIE!
W środę odbierałem auto z ceramiki i koleś palcem pokazał: tutaj, tutaj, tutaj..... maska, drzwi, drzwi, uszkodzona felga od środka, palce i brud i dziurka pod PPF przy tylnym nadkolu.... :mad: Kolejne zgłoszenie serwisowe...
 

Jaeger

Zadomawiam się
Dla potomnych krótka historia:
Odbiór przeciągnął się do prawie 2h bo auto nie było przygotowane (umyte). Ale jak już było gotowe i podszedłem do niego pooglądać z pracownikiem Tesli, to dostałem informacje, że przepraszają za to opóźnienie ale "na myjce" przeglądnęli już auto i że jest ok spasowane i że 1 plastik uszkodzony (pisałem o tym gdzieś wcześniej).
Plastik ok, serwis mobilny umówiony (3x przekładany ale cały czas umówiony...).
Natomiast SPASOWANIE!
W środę odbierałem auto z ceramiki i koleś palcem pokazał: tutaj, tutaj, tutaj..... maska, drzwi, drzwi, uszkodzona felga od środka, palce i brud i dziurka pod PPF przy tylnym nadkolu.... :mad: Kolejne zgłoszenie serwisowe...
Berlin czy Szanghaj? Zaczynam się coraz bardziej bać o moją 😖
 
Top