danny_q

Nowy na Forum
Witajcie. Dziś zauważyłem na posadzce w garażu plamę. Po pozycji samochodu przy parkowaniu wygląda, że to mniej więcej po środku pojazdu, może trochę bliżej lewej strony i prawie równolegle do osi przedniej. Kolor niebieski, w dotyku bardziej śliski, lekko tłusty. Jak myślicie to płyn hamulcowy czy chłodzenia baterii? Póki co posadzkę wytarłem i rano zobaczę co dalej. Mieliście coś takiego? Auto TMY LR odebrane w połowie lutego, przebieg 2600km.... :(
 

danny_q

Nowy na Forum
Dzięki Bronek. Faktycznie zalewałem zimowy sonax i z uwagi że garaż mam pod kątem to gdzieś z rynienek odparowany płyn (gęsty barwnik) mógł sobie ściec.... choć stały w nim też dwie 4ro letnie mazdy i nic nie kapało.... No nic, wygląda na to że spanikowałem....ale wiesz nowe auto....;) Dzięki i pozdrawiam.
 

Wojtek_S

Nowy na Forum
Nie mogę otworzyć auta kartą która jest zarejestrowana w samochodzie. Uruchomić samochód można tylko nie można go otworzyć. Czy ktoś może pomóc
 

Michal

Moderator
Nie mogę otworzyć auta kartą która jest zarejestrowana w samochodzie. Uruchomić samochód można tylko nie można go otworzyć. Czy ktoś może pomóc
Przestań pisać w kilku wątkach o tym samym.
 

kzahel

Zadomawiam się
Witam. Czy ktoś miał taki problem, że nie mógł otworzyć auta ani kartą ani telefonem, samochód jest zamknięty i nie reaguje na nic. Bateria naładowana.
 

Michal

Moderator
Brzmi jakby padła Ci bateria 12V
 
Top