eimi

Posiadacz elektryka
Fabryczne Hankooki występuja w homologacji TO, T1 i T2. To są zupelnie różne opony. Demowka jeździłem teraz na T2, sam mam T2 i zawieszenie jest git. Podobne jak w nowym Scenicu. Przepaść między 2022. Miększe zawieszenie mogłoby mu już zaszkodzić w prowadzeniu jak w HL. Chyba że następne na p eumatyce wsadza.
 

KrzysztofFly

Moderator
Fabryczne Hankooki występuja w homologacji TO, T1 i T2. To są zupelnie różne opony. Demowka jeździłem teraz na T2, sam mam T2 i zawieszenie jest git. Podobne jak w nowym Scenicu. Przepaść między 2022. Miększe zawieszenie mogłoby mu już zaszkodzić w prowadzeniu jak w HL. Chyba że następne na p eumatyce wsadza.
Odnośnie fabrycznych Hankooków, to zwróciłem uwagę, że nówka sztuka Y na 19" felgach (miała 18km jak ją widziałem), która jest w Bydgoszczy do jazd próbnych, stała na oponach Continental. Niestety nie zrobiłem zdjęcia, jaki to był dokładnie model opony. Widać ją tylko w tle zdjęcia, na którym celowałem w model 3.
Zrzut ekranu 2024-10-25 203944.png
 

Hermes

Fachowiec
Na T2 Hankookach było twardo a po 5 tys. km zrobiło się mega twardo - badziewna guma i opona.
Taka prawda.
Nawet na fabrycznych letnich Michelinach 20" lub 21" było o niebo lepiej.
 

eimi

Posiadacz elektryka
A to nie dojezdze tyle, zaraz wchodzi wielosezon. Ale coś te letnie opony ev mają w sobie że po kilku kkm stają się szmelcem. W każdym razie ja jestem zadowolony z zawieszenia nawet na tych oponach.
 

aadamuss

Posiadacz elektryka
Ktoś gdzieś pisał o niższym ciśnieniu w oponach. Zmniejszyłem ciśnienie na 2.6-2.7 i jest dużo bardziej komfortowo - jak w normalnym aucie :)
 
Top