eimi

Posiadacz elektryka
Lekki hałas mi dobiega z bagażnika na bardzo nierównej drodze - delikatnie grają jakieś plastiki w bagażniku? Ktoś podpowie czemu się lepiej przyjrzeć albo ktoś przerabiał temat co jest na start podejrzane?
 

eimi

Posiadacz elektryka
A nie masz czasem wysuniętego zagłówka środkowego?
Nowe auto nawet tego jeszcze nie ruszałem. Zauważyłem tylko że na mocno dziurawej drodze (nie mówię o pojedynczych dziurach - na nich jest ok) w mojej TM3 jest cisza, a tutaj coś delikatnie gra z tyłu.

W ogóle TMY z 2024 a ten z 2022 to przepaść jeśli chodzi o zawieszenie.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Zdejmowalem tylne siedzenia . Może tam te zaczepy są źle odciśnięte ? To proste mocowania , warto dać komuś poprowadzić a samemu siąść z tyłu i wybadać .
 

kubatar

Posiadacz elektryka
W ogóle TMY z 2024 a ten z 2022 to przepaść jeśli chodzi o zawieszenie.
Rozumiem ze na korzysc 2024?

Pamietam jak kiedyś Musk mówił że największe wyzwanie produkcyjne będzie w przypadku zwiekszania produkcji. Zakładam że zarzadzanie jakością również. Moze jest jakas regula ze osoby które maja mocno wadliwy model akurat zamawiały w momencie zwiekszania produkcji?!
 

eimi

Posiadacz elektryka
Tak 2022 był twardy i nieprzyjemny, 2024 jest juz bardziej sprężysty i komfortowy. Może nie jest szczyt komfortu, ale jest po prostu okej, nie mozna narzekać na twardość chyba że ktoś z pneumatyki się przesiada. Jedyne co się nie zmieniło to baunsowanie przód/tył na nierównej drodze ale to charakterystyka wielu cięższych suvow/crossoverów.

Położyłem fotele wywaliłem wszystko z bagażnika włącznie z półkami i nadal mi coś tam gra trochę w plastikach. No nic, muszę sam się przejechać w bagażniku. Podejrzewam pasy.
 
Top