Tesla Poland – Katowice

Bronek

Pionier e-mobilności
Mam podobne zdanie co do ekranu przed kierownicą. Chcą go ci co nie nie mieli 3 lub Y. Kompletnie zbyteczny a funkcji na głównym w S i X jest mniej i są gorsze jak u "siostry i brata".
Nie klikniesz na prędkościomierz, nie ma przesuwanego menu z ciśnieniami, zużyciem.. ; nie zmienisz położenia podglądu martwej strefy. Pewne elementy potrafią się zasłaniać..
Generalnie S i X mają to gorzej rozwiązane
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Wszystko fajnie, showroom, spotkania, jazdy próbne. Gorzej, że przycichł temat serwisu. Tesli będzie teraz przybywać lawinowo i w razie czego dobrze by było mieć drugą lokalizację.
Skoro mają plan otwierania 30 nowych lokalizacji serwisów na kwartał w EU to może jednak Katowice będą. Tym bardziej że mają otworzyć duży salon w Katowicach.

Obniżki cen spowodowały że teraz powinni mieć u nas dużo większą sprzedaż niż wcześniej, wystarczy pochodzić po innych markach żeby zobaczyć jakie kosmiczne ceny samochodów są.
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
jCL3BZW.jpg
Taki mały offtop - na powyższym zdjęciu to damskie nogi czy męskie?
 

camel

Zadomawiam się
Jestem z Wrocławia, chciałbym umówić się na jazdę jednego dnia modelem 3 i Y, jest to możliwe? Lokalizacje wskazuje mi Katowice, tam otworzyli jakiś tylko punkt że auta stoją w środku galerii handlowej?
 
Top