Tesla Poland – Katowice

tokwi

Posiadacz elektryka
Ps syn ma mobilny w Gdańsku sami zmienili ale sa problemy w apce bl cos tam zapętla i nie mozna ustawic daty

akurat jestem po rozmowie w sprawie umawiania mobilnego serwisu - więc na bieżąco...
jeśli ktoś ma umawiany mobilny serwis, to nie sugerować się datą wyświetlaną w aplikacji - ona po zmianie serwisu ze stacjonarnego na mobilny zostaje "stara" choć dogadana jest nowa
 

tokwi

Posiadacz elektryka
Pewnie dlatego nie ma widoku terminarza "data & godzina" bo technik mobilny robi sobie trasówkę i wysyła SMS, a jeśli obdzwania.

BTW, co masz @Bronek do wymiany?
Bo, ja w końcu doczekałem się, ze coś sie zepsuło - a w zasadzie nie zepsuło tylko procedury sygnalizują wymianę kabla od portu ładowania do baterii. Wyświetlał się błąd CP_a163 i CP_a100.
Jestem pod mega wrażeniem, że nie trzeba z tym (grzebanie w HV) jechać do serwisu, tylko można on-site.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Nie ja ale moja stara Tesla. lampa prawa błotnik . TM3 LR 19r
Jak kupilem w X 19r, to mi obcierała o klapę, a że jestem w goracej wodzie kompany, to ją zjechałem kątówką (dwa dni po zakupie) po szwie szkla z czarnym plastikiem.
Zaczela parować , zresztą obie, to nawiercilem dwa otwory, odparowała.
Potem chcialem wymienić ale głupio na gwarancji i w serwisie jak namieszałem, zresztą wtedy tylko Berlin byl. Gadale nawet z serwisem i by sie zgodzili ale mialbym niesmak.
Kupiłem nową aby byc OK i nie oszukiwać choć one i tak wtedy nagminnie parowały. Ludzie wymieniali
Teraz nowa zgubila ledy kierunkowskazu, slabo świecą i tez paruje lekko bo to sa te z dawnhch dobrych lat
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
@Bronek ja też zgłosiłem parujące lampy z tyłu, ale jak mają zmienić tylko dwie zewnętrzne to tak słabo, bo będzie widać różnice między zewnętrznymi a tymi w klapie.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Poprzednio bylo OK ja wymienilem jedną . Jak mają typ stary - krotki kierunek - będzie dobrze, zobaczymy co wyjdzie? Zresztą akurat syn ma, że tak powiem duży dystans do przedmiotów martwych, więc się zobaczy na ile to bedzie nie do przyjęcia?.
Jezdzi raczej służbową benzyną, aczkowiek maja w firmie Mustangi elektryczne Firma buduje stacje paliwv, robią też ładowarki... I chyba nawet stacje wodorowe?
 
Last edited:

solik

Pionier e-mobilności
Dzis do mnie dzwonili czy moze nie jestem zainteresowany modelami dostepnymi od reki ew jazda innymi modelami, w sumie myslalem ze to jak zwykle UPC z oferta a tu zdziwko, nr stacjonarny z Katowic
 
Top