Tesla Poland – Katowice

Darek1

Posiadacz elektryka
W końcu coś się zaczyna dziać na północy naszego pięknego kraju.
Dzisiaj był u mnie serwis mobilny. Serwisant jest z okolic Gdańska, co mi osobiście bardzo pasuje. Już nie trzeba jeździć z Gdańska do Grudziądza na serwis mobilny 😍. Na tę chwilę ma całkiem dobre terminy 2 tygodniowe. Wcześniej przepracował 5 lat w serwisie Tesli w Norwegii. Fachowiec
Łącznie na Polskę jest już trzech serwisantów mobilnych. Mają być kolejni
Tak wygląda jego samochód serwisowy. W końcu słusznej marki i ze słusznym napędem 😀

1685450154589.jpeg
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
W końcu coś się zaczyna dziać na północy naszego pięknego kraju.
Dzisiaj był u mnie serwis mobilny. Serwisant jest z okolic Gdańska, co mi osobiście bardzo pasuje. Już nie trzeba jeździć z Gdańska do Grudziądza na serwis mobilny 😍. Na tę chwilę ma całkiem dobre terminy 2 tygodniowe. Wcześniej przepracował 5 lat w serwisie Tesli w Norwegii. Fachowiec
Łącznie na Polskę jest już trzech serwisantów mobilnych. Mają być kolejni
Tak wygląda jego samochód serwisowy. W końcu słusznej marki i ze słusznym napędem 😀

View attachment 11112
Trzeba było spytać jaki ma obszar działania.
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Trzeba było spytać jaki ma obszar działania.
Przypuszczam, że obszar działania jest płynny. Zależny od kilku zmiennych, między innymi od ilości zleceń.

Można sobie coś tam próbować prognozować:
Kiedy był tylko serwis z Łodzi, to dojeżdżał najdalej do Grudziądza. Czyli około 250km. Pewnie teraz też będzie jeździć do 250km od Gdańska. Podobnie serwisanci mobilni z Łodzi i z Wrocławia.
Opowiadał o jakimś serwisie w Koszalinie, co by pasowało do powyższych wyliczeń.
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Tak mówił, że na tą chwilę jest ich trzech. Łódź, Gdańsk i Wrocław. Ma być więcej i wszyscy mają przejść na samochody słusznej marki i ze słusznym napędem :)
 

Vangass

Posiadacz elektryka
Tak mówił, że na tą chwilę jest ich trzech. Łódź, Gdańsk i Wrocław. Ma być więcej i wszyscy mają przejść na samochody słusznej marki i ze słusznym napędem :)
Ej ale jak to? Przecież w Warszawie też jest serwis mobilny Tesli...
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Kiedyś chciałem zamówić serwis mobilny do Kołobrzegu to mi odpisali, że musiałbym przyjechać do Bydgoszczy.
Dzieki za info, że się zbliżył na przyzwoitą odległość. (do Koszalina) napisz co Ci zrobili ( w sensie wiadomym). Bo chyba innych uslug przydożnych Tesla nie oferuje ?
Koszlin mi pasuje.

Ocff. Zglosilem że nie mogę usunąć zamówienia Ski, odpisali że przekazali do właściwego działu.
Coś ostatnio im idzie dobrze... Superchargery i to... Nowe roomy..

Ps syn ma mobilny w Gdańsku sami zmienili ale sa problemy w apce bl cos tam zapętla i nie mozna ustawic daty
 
Last edited:
Top