Tesla Poland – Katowice

solik

Pionier e-mobilności
Kliknalem, potwierdzilem jazde testowa (dzwonili z wawy), Ska Plaid bedzie napewno bo taka zarezerwowalem

Centrum Libero
 

pluto

Pionier e-mobilności
Niedługo będą kolejne GDAŃSK oraz POZNAŃ ;)

Także mobilny servis w Łodzi/Krakowie

1684159015568.png
 

solik

Pionier e-mobilności
po godzinie 20 mam, dostalem info ze to swiezynka

jazdy w sobote, kliknalem w sumie 5 min po mailu

jak nie bedzie S to TM3P tez nie pogardze bo w sumie z checia bym SR+ zamienil :)
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
A to tak się zapytam, rozumiem że po 20stym te auta tam nadal będą dostępne, wiec na przykład można przyjechać innym razem i też da sie zrobić jazdę próbną?
 

solik

Pionier e-mobilności
Ktos pisal ze minimum pol roku tam ma byc to wystawione wiec chyba tak, jak sie czegos dowiem na miejscu to sie podziele chociaz pewnie redakcja z Ioniq tam zawita :D
 

6a8

Posiadacz elektryka

solik

Pionier e-mobilności
Już po, zgodnie z rezerwacją dostałem S Plaida z włączonym trybem Plaid i dostępnym dragster - udało się przetestować, mega :) w showroomie był X, 3 Perf i Y z nowym kolorem, Ska tylko na jeździe testowej

auto zlimitowane do 140 km/h, jazda 30-40 minut samodzielna

do wolantu się dosyć szybko przyzwyczaiłem, gdybym miał za niego dopłacić to bym nie dopłacił ale jeśli byłby gratis to idzie się przyzwyczaić
od ekranu za kierownicą się totalnie odzwyczaiłem, nie wiedziałem po chwili w sumie już gdzie mam się patrzeć (jeżdzę 3)

dosyć dużo ludzi, spodziewałem się mniej - niektórzy wprost przyznali, że po zobaczeniu danego modelu na żywo składają jeszcze dziś zamówienie a niektórych blokuje jedynie jeden serwis w Warszawie a pojawienie się takowego w Katowicach rozwiąże u nich problem oczekiwania na serwis

do X i S bodajże wymagane jest posiadanie prawa jazdy min 7 lat ale nie wiem czy dobrze usłyszalem

4AZXzRR.jpg


54gbPGF.jpg


jCL3BZW.jpg
 
Top