Tesla-Polska.pl - start nowego serwisu

Sakif

Nowy na Forum
Jeśli o mnie chodzi: powodzenia. Od dawna mówię, że wszyscy powinni spróbować, bo miejsce na portale, kluby, sklepy jest. Wolnej przestrzeni jest bardzo dużo i moim zdaniem każdy z tu obecnych Forumowiczów mógłby w swojej miejscowości założyć klub przyjacieli aut elektrycznych albo klub pionierów nowej mobilności. I to taki z potencjałem.

Elektrowóz wesprze, jakby co.

Cieszę się też, że niektórzy dali się przekonać i zaufali moim słowom do tego poziomu, że kopiują pewne elementy Elektrowozu, które wcale nie są takie oczywiste i które ode mnie wymagały trochę namysłu ;)



Tak. Jest gigantyczna przestrzeń do zagospodarowania.

Jest portal Teslanews.pl, ale zostanie zaorany a domena niedługo wygaśnie. Niestety, ktoś zarezerwował domenę teslowoz.pl i jej nie puszcza. Czytają Elektrowóz ;)
Jeżeli chodzi o Teslanews.pl to miała swój moment w 2020 roku jeżeli chodzi o ruch organiczny:

1708277070351.png


i od tamtego czasu to już raczej stagnacja, szkoda ;-)
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Dzięki za śledztwo ;-) chodzi o pokrycie tematyczne serwisu w kontekście wyszukiwań internautów, nadal w polskim internecie informacje o Tesli to czarna dziura i jest mało źródeł więc od czegoś trzeba zacząć.

W Google sporo wyszukiwań - mało serwisów, trzeba zbudować semantyczne pokrycie, żeby Google zaczął uznawać serwis i rankować go wyżej a wtedy wjechać z redakcją i tekstami pisanymi przez redaktorów.

Ale propsik za czujność :)
Pokrycie tematyczne to jedno a rzetelność informacji to drugie i jeśli nie będą szły w parze to nie wróżę sukcesu. Zajrzałem do artykułu na temat pracy w Tesli i przy opisie o konkurencyjnych zarobkach nie jest dodane iż oznacza to konkurencyjne dla pracodawcy czyli minimum 30% mniej niż na podobnych stanowiskach u innych pracodawców branży automotive. Jak tu są już takie kwiatki to dalej nie ma sensu nawet zaglądać.
 

piotr_ev

Fachowiec
No bardzo nie chciałbym zabrzmieć jak Zgredek Maruda, ale:
Przeczytałem dwa artykuły (o Tesli jako pracodawcy i o wynajmie Tesli w PL). Nie linkuję ich i nawet jeśli znikną to mój post zostanie: brzmią jak napisane przez znanego redaktora Jej Królewskiej Mości o imieniu Chat. Chat Gpt.
Myślę sobie “eee niemożliwe, żeby Mateusz nas naciągał”. Sprawdziłem - żeby nie być gołosłownym, załączam zrzut ekranu.

Ja rozumiem, że od czegoś trzeba zacząć, ale…
z całym szacunkiem, ale moja osobista opinia jest taka, że nie jest to fair zagrywka. To wpuszczanie użytkowników w taki swego rodzaju SPAM, dużo tekstu i słów ale mało informacji. No chyba, że bardzo pilnujesz jakości tego contentu i piszesz aktualizacje.

BTW. ciekawe jak ten AI detector działa.. sam zapuszcza query do chatGPT i porównuje? hmmm. muszę sprawdzić.
 
Top