Bronek

Pionier e-mobilności
Jest Steam w Xie, a w Trójce syn jako nowy wlaściciel już bedzie płacił subskrypcję ( na razie dostał za darmo na miesiąc jakby kupował nową ) i ma "po mnie" Disneya
W Xie Disneya nie ma
 

mgapinski

Posiadacz elektryka
😂 a już miałem nadzieję, że znalazłeś jakiś magiczny sposób na odpalenie steam'a.... 😂😂😂
Wiem tylko jak wstrzyknąć ekran z xboxa/hdmi na główny ekran na postoju i w trakcie jazdy. 1080p30/720p60. Nie mam czasu na przygotowanie www i puszczenie tego w świat. Dla mnie to lepsze niż Steam, po co mi pobierać te gry do auta. Podpinasz switcha, czy co tam sobie chcesz i jazda. Bardziej przyszłościowe, to RDNA2 w S/X zaraz będzie stare przecież
 

rawier

Posiadacz elektryka
Jest Steam w Xie, a w Trójce syn jako nowy wlaściciel już bedzie płacił subskrypcję ( na razie dostał za darmo na miesiąc jakby kupował nową ) i ma "po mnie" Disneya
W Xie Disneya nie ma
co do Disney'a to nawet próbowałem się podpytać ostatnio w serwisie (zgłosiłem problem z parowaniem szyb przy zamkniętym obiegu ale nic nie zrobili, czyli wygląda że problem jest w sofcie) ale nic nie wiedzą czy i kiedy będzie w Polsce. Widocznie Twoja była 3ka jest wciąż przypisana do innego regionu niż Polska...
 

rawier

Posiadacz elektryka
Wiem tylko jak wstrzyknąć ekran z xboxa/hdmi na główny ekran na postoju i w trakcie jazdy. 1080p30/720p60. Nie mam czasu na przygotowanie www i puszczenie tego w świat. Dla mnie to lepsze niż Steam, po co mi pobierać te gry do auta. Podpinasz switcha, czy co tam sobie chcesz i jazda. Bardziej przyszłościowe, to RDNA2 w S/X zaraz będzie stare przecież
niby tak ale przez te wszystkie lata trochę tytułów się nazbierało w steamie, więc fajnie byłoby skorzystać 😁 tym bardziej że AMD większość starszych pozycji jest w stanie pociągnąć...
 

daniel

Señor Meme Officer
Wiem tylko jak wstrzyknąć ekran z xboxa/hdmi na główny ekran na postoju i w trakcie jazdy. 1080p30/720p60. Nie mam czasu na przygotowanie www i puszczenie tego w świat. Dla mnie to lepsze niż Steam, po co mi pobierać te gry do auta. Podpinasz switcha, czy co tam sobie chcesz i jazda. Bardziej przyszłościowe, to RDNA2 w S/X zaraz będzie stare przecież
Niby tak, ale nie masz dodatkowych gratów w samochodzie. Save'y się synchronizują z kontem Steam, więc odplając w domu na PC masz stan gry z samochodu.
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Dzięki za zainteresowanie.
Czyli najlepszym rozwiązaniem byłoby gdybym zainstalował sobie TeslaAndroid tak jak to przygotowałeś?
Pozdrawiam
Jak zbierze się więcej chętnych to mogę wam przygotować obraz systemu na malinę. W sumie wszystko mam w starym Linuxie z Tesla Android: https://github.com/tesla-android/tesla-android-os, musiałbym zostawić tylko część odpowiedzialną za offline mode i wywalić trochę rzeczy, żeby całość bootowała najszybciej jak się da.

Ja wcześniej jeździłem z premium, teraz śmigam tylko na sieci z Tesla Android. Jedyna wada: jeśli odjadę zanim mi się android włączy to muszę ręcznie włączyć wifi żeby się połączyło(za długo mi się włącza malina)

Oprócz tego wszystko na plus:
- szybciej działa, wszystko, Apple Music, Netflix, YT -> tunel tesli nie należy do najszybszych
- 35 zł w kieszeni(ja dołożyłem darmową kartę sim do swojego abo w Orange Flex)
- Pobierają mi się aktualizacje zawsze, nie mam neta tam gdzie parkuje auto

Jedyny minus dla mnie to brak YT/Netflixa bez limitu w roamingu, reszta to kosmetyka. Zapłaciłbym chętnie za to premium... ale to muli niemiłosiernie przy codziennym używaniu, przy lepszym routerze dużo szybciej działają wszystkie usługi w aucie.
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
Z tym WIFI z telefonu to nie polecam bo nie wiedziałem że mam to połączone jak miałem Premium i zeżarło mi 25gb w pare dni ,masakra, filmy 4k dużo ważą.
 
Top