cooler

Pionier e-mobilności
Czy kamery Sentry są dostępne gdy auto stoi pod wifi?
Na razie staram się przeżyć bez premium, ale brak kamer Sentry akurat mnie boli
 

daniel

Señor Meme Officer
Z nowatorskiej wizjonerskiej firmy zrobił się jakiś Dziadex...Januszex... Cytryn & Gumiak...
Sprawdzają jak daleko się mogą posunąć, na ile Logo przesłoni nam problemy z wartością tego auta. Chyba znam jeszcze jedną firmę która tak testuje swoich wyznawców.
Zastanawiam się gdzie (oprócz Twittera) można składać swoje wnioski racjonalizatorskie. Na przykład brak automatycznych świateł drogowych poniżej 50 km/h.
 

Quba88

Posiadacz elektryka
Zdechło i mi.
Kurde, Tesla naprawdę przegina, tworzy jakąś kumulację negatywnych zdarzeń: usuwanie radaru, czujników, wcześniej fotel pasażera, osłabienie AP, potem drastyczne wzrosty cen SC, teraz jeszcze utrata Premium... Mogli to bardziej w czasie rozłożyć, a nie wszystko w rok. Człowiek się nawet nie nacieszył autem a tu same ciosy.
30-40% marży na każdym aucie i sukinkoty jeszcze ciągną z nas bardziej.
Przy zamowieniu auta nie widziales ze masz premium na 30 dni/ 12 miesięcy? Powinnismy sie cieszyc ze dluzej nie placilismy a mielismy. Takie typowo polskie. Nie przeczytam warunków a potem krzycze ze mnie oszukali... Tak jak z kredytami we frankach. Ludzie nabrali nie rozumiejąc a teraz olaboga bank mnie oszukał, a sam nawet umowy raz nie dotknął...
 

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Zdechło i mi.
Kurde, Tesla naprawdę przegina, tworzy jakąś kumulację negatywnych zdarzeń: usuwanie radaru, czujników, wcześniej fotel pasażera, osłabienie AP, potem drastyczne wzrosty cen SC, teraz jeszcze utrata Premium... Mogli to bardziej w czasie rozłożyć, a nie wszystko w rok. Człowiek się nawet nie nacieszył autem a tu same ciosy.
30-40% marży na każdym aucie i sukinkoty jeszcze ciągną z nas bardziej.
Ale marudzenie... przy tym tylko usuniecie czujników jest celnym zarzutem.
Jakoś zapomniałeś też o pozytywnych zmianach
 

cooler

Pionier e-mobilności
Przy zamowieniu auta nie widziales ze masz premium na 30 dni/ 12 miesięcy? Powinnismy sie cieszyc ze dluzej nie placilismy a mielismy. Takie typowo polskie. Nie przeczytam warunków a potem krzycze ze mnie oszukali... Tak jak z kredytami we frankach. Ludzie nabrali nie rozumiejąc a teraz olaboga bank mnie oszukał, a sam nawet umowy raz nie dotknął...
Już ty ich tak nie broń, zaraz Ci coś odetną następnego, bo mogą, i nic z tym nie będziesz mógł zrobić. Przyspieszenie za dobre? Cyk! 2x gorsze czasy. Bo bateria dostaje w d.. a bateria jest na gwarancji.
Ja narzekam na kumulację negatywnych działań i że auto jest dla mnie obiektywnie gorsze, z mniejszą funkcjonalnością niż gdy je kupiłem (np AP ograniczony do 140, co w PL sucks, że AP kiedyś potrafił przejechać serpentyny Transfalgarsan z kilkoma tylko problemami a teraz większego zakrętu nie potrafi, że radar po prostu mi wyłączyli, że SC jest drożej niż konkurencja(!!!), Wycieraczki, automatyczne światła etc) a te premium to tzw gwóźdź do trumny.
Dodaj do tego jeszcze awaryjności mego egzemplarza i wychodzi że Tesla model 3 to auto które mnie najbardziej zawiodło ze wszystkich moich aut jak do tej pory.
Narzekam na ogólny trend zbliżania się do dna tego producenta.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Ale marudzenie... przy tym tylko usuniecie czujników jest celnym zarzutem.
Jakoś zapomniałeś też o pozytywnych zmianach
Dawaj, co mam lepiej niż gdy auto kupiłem q2 2021? Doszły pełne Matrixy? Wycinanie pieszych i aut? A to już za 2 tygodnie!!!
 
Last edited:

daniel

Señor Meme Officer
Przy zamowieniu auta nie widziales ze masz premium na 30 dni/ 12 miesięcy? Powinnismy sie cieszyc ze dluzej nie placilismy a mielismy. Takie typowo polskie. Nie przeczytam warunków a potem krzycze ze mnie oszukali... Tak jak z kredytami we frankach. Ludzie nabrali nie rozumiejąc a teraz olaboga bank mnie oszukał, a sam nawet umowy raz nie dotknął...
Niby człowiek wiedzioł, ale trochę się łudził...
Przecież nie chodzi mu o to, że zabrali niesprawiedliwie tylko, że nastąpiła kulminacja nieprzyjemnych zdarzeń. Fajnie, że mieliście dłużej, ale ja nie mam.
Poza tym już pisałem co o tym myślę.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Kiedyś (to było) fotel pasażera miał pamięć ustawień i regulację podparcia odcinka lędźwiowego, jeśli mnie pamięć nie myli.
Tesla na podstawie danych użytkowania uznała, że to zlikwiduje, bo i tak z tego mało osób korzysta.
mam to , pamięci nie ma, ale sa lędżwia , i tu Musk miał racje (trochę ), bo nikt u mnie z tego nie korzystał

mi zabrali niesprawiedliwie i będę jak syn zostanie na koncie żony interweniował . Ale pewnie będzie wolał przejść na swoje ? To i tak mu zabiorą . 34 zł to niska kwota , super niska więc bez jaj ... Ja moge mieć pretensje bo powinienem mieć dożywotnio dla tandemu auta i naszego konta
Nikt niczego nie zatajał w umowie kupna .A ściema to dawne opbietnice dodtyczące FSD i kamery zamiast czujników ,ale tak to jest napisane, że albo się to da czytać z wiarą w cuda albo ze sceptycyzmem . Będzie , jak i kiedy ??? Tak do końca nie napisali.. Mozna nie brać tego za dobra monetę ..
Dlatego np Yoke sobie poćwiczyłem , FSD ( tanio) i mam z ciężarkirm itd Jest mi lżej, bo nie wierzę w cuda t , dotacje i darowizny , wygrane na loterii i darmowe ofiary ... ./
 
Last edited:
Top