Bronek

Pionier e-mobilności
Pompa , grzanie kierownicy , inne baterie , światła .w/w szyby , zawieszenie ale mam lędzwia dywaniki i haczyki . miałem premium i taniej fsd .
Wszystko sie zmiena i ceny też . Zawsze mamy wybór i zawsze możemy sie pozbyć wrzoda. Niestety każda decyzja ma swoje konsekwencje czasem zyski czasem straty.
Producent nie zbiiża sie do dna , Producent robi to pod poziom na jakim pływa "ławica klientów" , tam rzuca towar .

Po kiego ludzie to kupują z takim a takim wypozażeniem ( pomijam awarie to inna bajka). Nie ma czujników nie ma guziczka w fotelu , FSD nie działa , itd , kr.. nie kupuj i tyle . Napisali na rok , na miesiąc a dali dłużej ...Powinni kazać zapłacić z odsetkami potem je umozyć i wszyscy by byli zadowoleni . A my podatek od czerpania korzyści przez tyle lat bezprawnie .
Ale faktycznie robią coraz większa lipę .
 

Michal

Moderator
pomysle z czasem czy gdzies nie oszczedzic 5zl 😛
Zrób sobie kanapkę do pracy raz w miesiącu zamiast Ślimaka ;)
 

cooler

Pionier e-mobilności
Ryzen, Li-ion 12V, podwójne szyby tylne, Track Mode w YP... tyle teraz pamiętam

Wstałeś dziś lewą nogą?
Ale skoro zabrali pewne rzeczy (wyłączyli obsługę radaru, pogorszyli działanie AP) to te które wymieniłeś pewnie powinienem dostać? A nie dostałem. Auto jest gorsze niż gdy je kupiłem. Radar wyłączyli a AP wykastrowali. Wycieraczki i światłą działają jeszcze gorzej, a nie można ich wyłączyć w AP i w trybie tempomatu. Matrixy dalej nie działają.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Ale faktycznie robią coraz większa lipę .
I o to mi właśnie chodzi. Nie tak miało być - gdyby było lepiej nikt by złego słowa nie powiedział. Świetnie trafiłeś ze swoim okresem eksploatacji modelu 3 bo tylko przybywały fajne funkcjonalności, ale ja np trafiłem na fazę psucia tego co już działało dobrze.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Ale skoro zabrali pewne rzeczy (wyłączyli obsługę radaru, pogorszyli działanie AP) to te które wymieniłeś pewnie powinienem dostać? A nie dostałem. Auto jest gorsze niż gdy je kupiłem. Radar wyłączyli a AP wykastrowali. Wycieraczki i światłą działają jeszcze gorzej, a nie można ich wyłączyć w AP i w trybie tempomatu. Matrixy dalej nie działają.
No światła to się akurat poprawiły, wyłączenia radaru nie zauważyłem bo działa jak działało. Przypomnę, że nikt tych matrixow NIE OBIECYWAŁ. Kupując to auto nawet nie wiedziałem, że takie lampy są montowane do świątecznego update w 2021. Także nie opowiadaj głupot jak to jest źle. Od innego producenta byś tych świateł nie dostał nawet zamontowanych. Jest to frustrujące, że nic na razie nie mówią o ich uruchomieniu ale nadal nikt nic nam nie obiecywał.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Serio, sprzedaj tesle.
Muszę do czerwca z tym szajsem wytrzymać i wtedy zrobię podsumowanie, jeżeli wyjdzie że mi nie po drodze z Teslą to ją sprzedam, póki są jeszcze jelenie co kupują Teslę jak povagowani. Mam czym jeździć a przewaga elektryków co do kosztów zmalała do 0. Przy 3.35/kWh na SC to jest więcej niż kosztuje mnie 100km w moim największym paliwożernym 8-mio osobowym aucie. Planuje bardzo duży wydatek więc każdy grosz się przyda.
 

andyn

Zadomawiam się
A co do meritum tematu. To jaką należy wykonać sekwencję aby Tesla zawsze łączyła się z moim hotspotem ? Póki co za każdym razem muszę wchodzić w ustawienia WiFi i klikać mojego hotspota. Jest jakaś możliwość aby automatycznie bez żadnego wchodzenia w menu samochód się połączył automatycznie i utrzymywał to połączenie podczas jazdy ?
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
Narzekacie a sami zdecydowaliście się na Takie AUTO tzn Tesle teraz marudzicie w tym JA że coś wyłączyli a zdajecie sobie sprawę że mogą wam skasować np szybkie ładowanie? że mogą wam ograniczyć w mieście prędkość do 30 /km/h ? że mogą zrobić co chcą bo takie to auto kupiliście? a zwykły Kowalski starym golfem będzie jeździł jak chce i gdzie chce i kiedy chce? Kupiliście coś o czym nie możecie decydować.Proponuje lekturę George Orwell 1984.Pozdrawiam
 
Top